Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alena_oriflame

Menedżer w Oriflame

Polecane posty

Gość Alena_oriflame

Hej hej, jesli chcesz zarobić/dorobić a meczy cie juz szukanie pracy, ktorej nie ma lub jest ale mało interesująca to mam do zaproponowania miejsce w swojej grupie :) Jesteśmy szybko rozwijającym sie i awansującym zespołem. Rodzinna atmosfera i pomoc o każdej porze dnia czy nocy. Praca menadżera polega na tworzeniu własnej grupy (praca na Facebooku), pomoc w awansach itp. Menadżer moze rownież pracować z katalogiem (szybki zarobek 80-200 zl ), składać zamówienia lub sprzedawać produkty kupione po promocyjnej cenie (dla klubowiczów) po normalnej cenie (ok 20-60 zł zarobku). Częste webinary i spotkania, szkolenia, pomoc. Jesli jestes uczniem (od 16 roku życia), studentem, młodą matką i pilnie poszukujesz pracy, ktora nie zajmuje duzo czasu i nie wymaga ruszania sie z domu to zapraszam! :) Chętni niech piszą na madziakedron@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menadżer? Menedżer? hahaha mlm-owskie głupki zacznijcie korzystać ze słowników, bo pogłębia się wasz analfabetyzm :) I nie wmawiajcie ludziom, że to wasze mlm-owskie żebranie to jest praca, bo tylko się ośmieszacie głąby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum, że ten "menedżer" to żaden menedżer. To zwykły akwizytor i żebrak. Łażą takie mlm-ki po domach i wciskają ludziom tani szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da sie zarobic realne pieniadze w internecie napisz do mnie a przekaze ci moja praktyczna wiedze zbierana przez pare lat na temat "network marketingu", wytłumacze krok po kroku zasade funkcjonowania oraz zarabiania w tym biznesie, pomoge ci zaczac zarabiac realne pieniadze aby z czasem osiagnac pasywny dochod. Mozesz liczyc na moje wsparcie przez caly okres trwania projektu. Jedyna rzecz jaka potrzebujesz to komputer z dostepem do internetu. Jezeli masz jakies pytania badz ciekawi cie w jaki sposob mozna to osiagnac zapraszam do kontaktu na http://mariuszsiejak.pl/zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×