Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona przyznała się że nieraz była brana w hotelach

Polecane posty

Gość gość
Ja juz drugi rok wyjezdzam z szefem w delegacje a tam to juz sobie nie zaluje,tylko jak mamy troche wolnego czasu to go wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona po powrocie z wyjazdów zawsze potrzebuje kilku dni odpoczynku od seksu, klika razy znalazłem opakowania po gumkach u niej w bagażu chociaż sami ich nie używamy, ale cóż jak była młoda to byłem zazdrosny o nią ale teraz, baba 45 lat, niech d******py jak są jeszcze chętni na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam 45 lat i wcale nie uważam się za starą babę, ale jesteś w błędzie tak myśląc o żonie, z doświadczenia wiem że panowie bardzo lubią dymać takie mężatki 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
40+ są najlepsze doświadczone i niewyżyte. I pragnące k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, wiedzą czego i chcą ale i same potrafią dać z siebie bardzo dużo, seks z taką laska to dopiero radość, a najlepsza jest wtedy gdy to jest czyjaś laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Tak czyjaś najlepsza daje tobie czego nie da swojemu. A tak napalona że mało k****a nie urwie. Nawet pisać z takimi kobietami to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproszę chętną panią 25-35 lat do dobrego hotelu - ja 48lat,żonaty. Dogadamy się na mail fotoplastikon@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że nie można mężowi dać tego co dostanie inny bo zaraz się obrazi że to nie on tego mnie nauczył i będzie pytał kto był tym nauczycielem, zaraz posądzi o zboczenie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam brana bo tak chcialam, odskoczni etc. lat 33. jak ktos chce, chetnie nawiaze korespondencje celem spotkania sie... prosze o maila napisze i tam porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 20.37. Napisz, ja to ten z 16.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chcialabym max do 35 lat, najlepiej taki wiek 20-28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Do gość 20.37 jeśli chcesz to napisz Harry7712@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre niby stateczne kobiety, żony i matki na "wyjazdach integracyjnych" zachowują się jak suki w rui. Sam na takich wyjazdach bzykam kilka wieczorem, raz nawet trójkę w jednym pokoju - bez gumki - jednej spryskałem brzuch, drugiej cycki a trzecia najbardziej k***wsko się zachowująca kazała mi się spuścić na twarz i a tamte dwie potem zlizały z jej twarzy moją spermę. Widok był nieziemski. Każda miała męża i dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty debilu pewnie kuca dotykasz myslac o tym jak ssala kolegom w hotelach.. pedall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żone tez bral jej szef w hotelu kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz kilkanascie razy bylam brana w hotelu ale nigdy o tym bym nie powidziala mezowi,ostatnio jak maz wyjechal na pare dni za granice oczywiscie sluzbowo to ja tez dwa dni bylam w hotelu, z facetem ktory mial bolca jak muzyni na filmach Tak wyjj***ana jeszcze nigdy nie bylam i takiego duzego jeszcze w szparce nie mialam,Bral mnie w roznych pozycjach, ja tylko sie zwijalam jak mi calego wpychal.Mysle ze znow kiedys bede tak przerznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co w tym złego, ja też wyjeżdżam służbowo nie powiem żebym się k***iła ale jak trafi się bardzo fajny facet to nie mam oporów żeby się z nim bzyknąć, życie jest jedno i szybko przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest jakaś chętna kobieta która bywa służbowo i nocuje w hotelu w trójmieście? mile widziana pani 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona tam jeżdzi, nie wiem jakie ma plany ale z reguły to bywa tam 2 a czasem i trzy razy w miesiącu., ma 43 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poznam twoją żonę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj @ to podam Ci @ żony, szkoda tylko że nie znam do niej hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el_moreno@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bylam brana w hotelach i co? na pozro dobra zonka i matka jestem:) fajnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×