Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum 7

Polecane posty

Pułkownik Adam Pietruszka, morderca ks. Jerzego Popiełuszki, co miesiąc dostaje 3900 zł emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naucz wklejać linki, grubciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą.. co Ty czytasz????? Fakt???? Pudelka też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatyn popraw beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy skończy się obrażanie Polaków? Teraz Żalek się popisał. Wyborcy ocenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:40, a Ty pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba, nie wiem do kogo się zwracassz, ale Jesteś obleśna. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Iftara dalej wyciągasz stąd facetów i bajerujesz na GG? :-):-):-) Jestem kobietą, grubasko, wyjdź z omamu. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie foty facetów z Kafeterii... Iftara, naprawdę upadlaś. Masakra. :-):-):-) Kurwa, przegrać życie na forum... Powiedz jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą, jestem kobietą, jestem kobietą...po takiej ilości prochów zapitych wódą może ci się tak wydawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój stary tak robi?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy popatrzeć na ciebie i poczytać to, co piszesz...wtedy wszyscy wiedzą JAK TO JEST buziole poranne przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie bajerujesz wawci???? Buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, dlaczego skasowalaś swoje posty o onanizowaniu pod fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obleśna Jesteś Iftara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta obleśna , tamten zboczony komuch , jeszcze inni to ciemne lemingi , no i oczywiście same zastępy żydów , komuchów , złodziei, agentów i wszelkich innych "ciemnych mocy"..... Gdzie kaczor - największy rycerz i ostoja sprawiedliwości - pojawia się( nawet w tle) , pojawiają się demony "zła" ! Ten typ tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poseł Polski Razem podsumował wczorajszy marsz KOD: "Krępująca przeszłość w SB. To nie jest naród polski"x- Jeżeli to jest naród, to rozumiem, że to jest ten naród, który miał krępującą przeszłość w SB i UB. Ale to nie jest naród polski - ocenił w rozmowie z TVN24 poseł Polski Razem, prawicowej partii Jarosława Gowina - Jacek Żalek.xxGówniarz czy obszczymurek?A może po prostu głupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornel Morawiecki zwracając się do Joachima Brudzińskiego z PiS, przyznał, że działania Prawa i Sprawiedliwości związane z Trybunałem Konstytucyjnym były słuszne. x– Z Trybunałem Konstytucyjnym jesteście na remis. Obroniliście w pewnym sensie Konstytucję, trochę siebie i nas, wszystkich tych, przed atakiem Trybunału, którego wyrok miałby polegać na tym, żeby uniemożliwić pracę rządzącej partii – stwierdził dziś w „Woronicza 17″ Kornel Morawiecki, zwracając się do Joachima Brudzińskiego.xxA ten niszczy swoje zasługi dla Polski.Mam nadzieje, że to po prostu starośc, demencja starcza a nie głupota, oszołomstwo i gnojarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było nas w tę sobotę na demonstracji w Warszawie blisko sto tysięcy osób, ponad dwa razy więcej niż na najliczniejszej dotąd manifestacji w grudniu. Co pokazuje, że opór się nasila, rządy PiS wkurzają coraz więcej osób.xPodczas marszu słyszałem nieco narzekań, że przyszło mało młodych ludzi, że nie ma tzw. ludu, bo maszeruje głównie, jak ktoś to określił, "podstarzała klasa średnia". Pragnę więc przypomnieć, że właśnie owa klasa średnia w wieku średnim to największa siła polityczna w Polsce. To ona najliczniej głosuje i nie da się na dłuższą metę rządzić wbrew niej, zwłaszcza gdy okazuje ona gotowość do angażowania się w życie publiczne.xDlatego ta demonstracja to silny cios we władzę PiS, czego nie przykryją propagandowe krętactwa, jak choćby dane podane przez policję, czyli przez władzę, o 15 tysiącach demonstrantów.xCAłość: http://tnij.org/1tsr6je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trybunał Konstytucyjny został zablokowany, co narusza podstawowe wartości demokracji. Sejm powinien wycofać się z uchwał, którymi naruszył wyrok Trybunału, wybierając nowych sędziów na miejsca obsadzone prawidłowo przez poprzedni parlament. Rząd nie może nie zastosować się do wyroków TK - to główne zarzuty Komisji Weneckiej wobec zmian dokonanych przez PiS. "Wyborcza" poznała opinię KomisjixxTo duży cios dla Jarosława K. i reszty oszołomów pisiorskich.Założę się, że nie wezmą tego pod uwagę i stwierdza, że to tylko m"opinia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Było nas w tę sobotę na demonstracji w Warszawie blisko sto tysięcy osób" x bez kozery powiem pincet. a policja mówiła o 17 tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Założę się, że nie wezmą tego pod uwagę i stwierdza, że to tylko m"opinia"." x no i wygrał pan zakład proszę pana. BRAWO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duda: To bzdury, że nie da się w Polsce obniżyć wieku emerytalnego i podnieść kwoty wolnej od podatkuxxWarto było, żeby wyjść na to co zwykle?I po co było opowiadac bzdury panie prezydencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent przekonywał, że ma świadomość obietnic, które złożył. "One nie są trudne do dopełnienia. Nie słuchajcie państwo tego, co opowiadają, że się nie da w Polsce obniżyć wieku emerytalnego, że nie da się podnieść kwoty wolnej od podatku, bo się budżet zawali. To bzdury" - podkreślił Duda.x"To są bzdury. Wystarczy zacząć naprawiać polską gospodarkę, a tak naprawdę pieniądze z tego systemu znajdą się natychmiast" - dodał. Problem - zdaniem prezydenta - polega na tym, że naprawa Rzeczpospolitej jest potrzebna właściwie we wszystkich dziedzinach życia. "I to jest sprawa najtrudniejsza" - podkreślił. "Do tego potrzebna jest jedność, bo zniszczyć, podzielić, zburzyć jest bardzo łatwo, a odbudować, podnieść jest bardzo trudno" - dodał Duda.x"I dlatego - mówię - czeka przed nami bardzo trudne zadanie. I mam świadomość trudności, i mam świadomość tego, że jeżeli się nie sprawdzę, nie dam rady, to będę prezydentem pięć lat i odejdę z żalem i wstydem" - deklarował. Na te słowa prezydenta, zgromadzeni przed Pałacem odpowiedzieli okrzykami: "Pomożemy!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd....xZapowiedział, że Pałac prezydencki będzie otwarty na postulaty obywatelskie. "Trzeba dyskutować o postulatach obywatelskich, bo ludzie muszą wreszcie mieć poczucie, że mają coś do powiedzenia w swoim państwie" - dodał.xxCiekawe co na postulaty obywatelskie wyrażone w demonstracjach KODu powie Kancelaria Prezydenta????A moze uda, że ich nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×