Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole w Warszawie w niepełnym wymiarze godzin

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś fajne przedszkole, żeby dziecko mogło chodzić w niepełnym wymiarze godzin? Albo Mokotów -tu mieszkam, albo Bemowo (praca). Jestem nowa w Warszawie, nie znam jeszcze dobrze tych dzielnic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie przedszkole Bajeczka na Bemowie. To świetne przedszkole integracyjne. Są też tam różne opcje godzinowe - czyli to, o co pytasz. Godziny uczęszczania dzieci są elastyczne, jest również możliwość wykupienia karnetu i dopasowania godzin do potrzeb rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie jest tez bardzo fajne przedszkole niepubliczne Tequesta. W sprawie godzin można się dogadać, mają tam super dyrektorkę. Widać, że zajmuje się tym z powołania. Najlepiej idź do niej na spotkanie, na pewno coś ci zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do Tequesty! faktycznie, bardzo fajna i otwarta obsługa. Umówiłam nas z mężem na spotkanie w przyszłym tygodniu. No i zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak, byliście? Jak wrażenia z Tequesty? Fajna placówka? Dajcie coś znać, bo ja tez szukam od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wspominał o Bajeczce. To świetna placówka placówka, która jest przedszkolem integracyjnym - chodzą do niej dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach kształcenia. Godziny uczęszczania dzieci są elastyczne, jest również możliwość wykupienia karnetu i dopasowania godzin do potrzeb rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta jest w porządku. Bylismy na spotkaniu z dyrektorką, obgadaliśmy wiele tematów. Maja fajne podejście do dzieci. Generalnie zapisujemy dziecko po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko czekało do Tequesty kilka miesięcy, strasznie są oblegani. Dobra placówka, tylko szkoda że nie mają więcej oddziałow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi sie gdzieś o uszy obiło, że Tequesta planuje otworzyć przedszkole w innej dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też słyszałam, że Tequesta będzie między innymi na Ursynowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I podobno na Żoliborzu tez ma być jedna placówka Tequesty! Dla mnie to optymalne rozwiązanie, bo mieszkamy na Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×