Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Muszę zmienić dziecku przedszkole, nie jesteśmy z mężem zadowoleni. Szukam w Wawie jakiejś przyzwoitej placówki z angielskim. Tylko żeby dyrekcja była normalna, bo mam złe doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam Bajeczkę. To doskonała placówka. Język angielski w jest codziennie, zajęcia są 30-minutowe co razem daje dwie i pół godziny angielskiego tygodniowo. Zajęcia języka angielskiego są w cenie czesnego. Prowadzą też Cook Club czyli Klub małego kucharza w języku polskim i angielskim. To super nauka i zabawa w jednym. Miejsce sprawdzone, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzałaś przedszkole Tequesta na osiedlu Marina Mokotów? Bardzo fajna placówka z angielskim i hiszpańskim. Oba języki w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłą placówka jest Motylove przedszkole w Warszawie. Maja tam sporo zajęć dodatkowych za grosze - np gimnastyka korekcyjna to koszt 40 zł/miesiąc (4 zajęcia w miesiącu) - w innych miejscach to nawet 150 zł! Co jest straszną kwotą moim zdaniem. Podobnie z pozostałymi zajęciami. Więc moim zdaniem warto sprawdzić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić www.przedszkolekonradek.pl na Białołęce świetna kadra, dzieci mają sporo zajęć dodatkowych a język angielski codziennie. Moja córka bardzo chętnie chodzi i widać że jest jej tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przedszkole Bajeczka, to bardzo dobre i przyjazne dla dzieci miejsce. Jest tam specjalny program bo to placówka integracyjna. Same korzyści - moim zdaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisałam moje dziecko do prywatnego przedszkola Hocki Klocki http://hocki-klocki.com.pl w Częstochowie i jestem bardzo zadowolona z wybory, tego przedszkola ;) fachowa i miła kadra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×