Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedszkole dla 3 latka

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko niedługo idzie pierwszy raz do przedszkola. Ma 3 latka. Czy od razu oddać dziecko na cały dzień, czy na początek na krócej? Jest w ogóle taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dziecko znosi rozstania? Ty najlepiej znasz swoje dziecko? Boi się, jak straci cię z oczu? Czy nie? Myślę, że najlepiej jest sprawdzić, sa przedszkola w Warszawie, gdzie można wykupić abonament godzinowy i dziecko może być w placówce tyle czasu ile wam odpowiada. Np 3 godziny dziennie. Na początek to może być bardzo dobre rozwiązanie. Moje dziecko jest w przedszkolu integracyjnym które się nazywa Bajeczka i chodzi na 4 godziny dziennie. Więc szukaj przedszkola właśnie z taką opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak, w dobrych przedszkolach zawsze można wykupić karnet godzinowy, dziecko nie musi siedzieć cały dzień. Ja polecam Tequestę. Najlepiej zadzwoń do p. Izoldy - dyrektorki i wypytaj o różne możliwości. To bardzo fajna kobieta, z pewnością coś Ci doradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację. W takim razie zadzwonię do Tequesty i sprawdzę. Nie w każdym przedszkolu jest taka możliwość, żeby dziecko mogło być w niepełnym wymiarze godzin. To przedszkole ma dużo pozytywnych opinii od rodziców, więc tym bardziej warto się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec byłam w Tequeście, wszystko wygląda bardzo fajnie. Obejrzałam przedszkole, porozmawiałam z dyrektorka i paniami przedszkolankami. Bardzo przytulne i radosne miejsce. Myslę, że się spodoba mojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że w każdym przedszkolu są zajęcia adaptacyjne. W przedszkolu www.promyk.szczecin.pl, moja córka najpierw miała zajęcia adaptacyjne gdzie stopniowo oswajała się z przedszkolem i dzięki temu później nie mieliśmy problemów i chętnie zostawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam z moja Zuzią do przedszkola Bajeczka najpierw na kilka godzin w ciągu dnia, bo ona faktycznie na początku bała się zostawać. Ale teraz jak juz zna miejsce i dzieci - to nie ma problemu. Lubi szczególnie jedną panią i koło niej się trzyma. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta jest fajnie urządzona, kolorowa, aż oko cieszy. Mają super materiały dydaktyczne, dużo zabawek. Ale dla nas najważniejszy jest angirlski dla dziecka i logopeda, bo nasz mały ma problem z wymową. Fajnie, że pomyśleli o takim udogodnieniu dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajeczka! Juz ktoś wspominał, a ja się pod tym podpisuję. Super miejsce dla dzieci. Rozwija wrażliwość, integruje z dziećmi niepełnosprawnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najważniejsze jest to, że Tequstę prowadzą otwarci ludzie, nie wprowadzający sztucznych podziałów. To bezpieczne i komfortowe miejsce dla dzieci i rodziców, nawet obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta jest bardzo prestiżowa i jeśli chodzi o standard nauczania to naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodziło do Tequesty, bardzo sobie chwaliliśmy! Słyszałam, że teraz moją byc po wakacjach otwarte nowe placówki Tequesty - na Ursynowie i Żoliborzu. Szkoda, że wcześniej tak nie było, mielibyśmy bliżej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×