Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niepubliczne przedszkole z psychologiem i logopedą

Polecane posty

Gość gość

Znacie w Wawie jakieś przedszkole w którym jest dostępny psycholog dziecięcy i logopeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole Tequesta, osiedle Marina Mokotów. Tam jest dostępny psycholog i logopeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole Konradek www.przedszkolekonradek.pl masz tam i psychologa i logopedę. My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola, synek chodzi teraz już do grupy czterolatków, bardzo szybko się zaaklimatyzował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informacje, byłam już w Tequeście. Chyba się z zdecyduję, bardzo dobrze to wszystko wygląda. No i najważniejsze, że jest dostęp do specjalistów na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo wygodne. Super, że w Tequeście o tym pomyśleli, teraz ludzie dużo pracują i jak trzeba jechać z dzieckiem do psychologa czy logopedy na mieście to to jest dodatkowy czas i korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to super. A ten logopeda to jest w Tequeście na stałe, czy w jakieś konkretne dni? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaodkrytaww
Na Tarchominie są Krasnoludki przy Nowodworskiej 30 - super przedszkole, chodzą tam dzieciaki mojej sąsiadki a mój maluch zaczyna przedszkolna przygodę od września. Byłam na pierwszych zwiadach i bardzo pozytywne ważnienie na mnie zrobiło przedszkole i panie i ogólnie całą atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MallgosKa
Też szukam przedszkola na Tarchominie, Krasnoludki przodują wśród sąsiadów, sporo osób poleca. Mają duży plac zabaw, swoją kuchnię, fajną ofertę zajęć dodatkowych, chyba wybór padnie na to przedszkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tequeście jest chyba codziennie, ale musisz sprawdzić. Zadzwoń do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margollla
W naszych Krasnoludkach na Nowodworskiej jest i logopeda i psycholog, kontakt z rodzicami jest bez problemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×