Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupowanie herbaty w herbaciarni

Polecane posty

Gość gość

Hej, może ktoś z Was kupuje. Ja chciałabym na próbę wziąć np. 20 g, jak wchodzę na stronę Czas na herbatę, to niestety najmniejsza ilość, jaką mogą zamówić przez internet to 50g. Nie chcę płacić 15 zł za herbatę, która może mi nie smakować (zależy mi na zielonej, więc spore prawdopodobieństwo, że może smakować źle), nie wiecie czy w sklepach stacjonarnych można kupować trochę mniejsze ilości, np. 20 lub 30g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w stacjonarnych możesz kupić mniej. Ale generalnie nic się nie stanie jeśli herbata ci nie zasmakuje - można ją przerobić na aromatyzowaną lub komuś sprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę zieloną z dodatkami, dostałam kiedyś zieloną z dod. truskawki i była świetna w smaku, w ogole nie czuć tej goryczki zielonej herbaty, więc pomyślałam, że warto znaleźć dobrą samkowo zieloną herbatę i włączyć ją do siety, w końcu samo zdrowie. A są jakieś ograniczenia? Tzn. np, że najmniejsza ilość to 15 g? I chodzi mi konkretnie o Czas na herbatę, innych herbaciarni nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henriettaa
Jeżeli lubisz herbaty smakowe o różnych aromatach, to może zajrzyj do Carrefoura. Są tam herbatki z TEA REBELS . Łatwo je dostrzec, gdyż mają bardzo oryginalne opakowania. Kolorowe puszki z różnymi znanymi postaciami oraz ciekawymi cytatami przyciągają uwagę. Znalazłam tam cytat wart uwagi : "Jeśli jesteś szczery i otwarty, ludzie mogą to wykorzystać. Bądź szczery i otwarty, mimo wszystko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×