Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez obietnic panny

Po 30stce starym pannom zostają tylko koty

Polecane posty

Gość gość
Co nie wejdę na kafeterię to wciąz tematy obrażające, wysmiewające kobiety po 30stce, że stare, że brzydkie, że dziwne. Ogarnijcie się głupi ludzie :( co ne wam zrobiły? Co wam zrobiała jakaś szara myszka, która siedzi w domu i nie ma męża?c Musicie jeszcze jak te hieny ją dobić? Leczcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojtus milionow na netowej reklamie nie zarobisz :) naprawde ktos cie oszukal biznesmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy cholery wszystkie teraz po studiach jesteście i dlatego same, u mnie na ulicy kilka samotnych 30ek super ładnych ale wszystkie z wyższym .Inne już dawno po ślubie albo rozwódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda kobieta ma powodzenie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co, ze studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ludzie po studiach uważają że powinni zarabiać nie wiadomo ile, chociaż ich studia są mało warte, tak samo kobiety uważają że po studiach tylko mąż w wyższych sfer jest ich godzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma wspolnego oczytanie jakas tam znajomosc swiata i swoje zdanie ze studiami??? nic a to ze akurat trafily ci sie takie co to tumana nie chca?? nie moja ani ich wina a ide walne sobie ze trzysta kropel waleriany na eterze to moze sie uspokoje ksiazke sobie kup zamiast miec pretensje do calego swiata ze ona nie marzy o twym ogromnym k*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura!! stereotypy bardzo krzywdzące! jestem po studiach i co z tego?? Meza moge mieć nawet po zawodowce! pod warunkiem, że bedzie dobrym, uczciwym, spokojnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 i w obu przypadkach zd***** ze ktos po zawodowce zarabia wiecej z faceci wola cieple kobiety nawet bez studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lat, nie mam dzieci, męża i jest mi dobrze samej, nigdy nie chciałam mieć dzieci; męża bym chciała żeby razem iść przez życie. Mam faceta ale nie wiem kiedy się pobierzemy i czy w ogóle, nie mieszkamy nawet razem, bo nie mamy gdzie. Mnie tam jest dobrze, nie chciałabym użerać się z dziećmi, wolę zwierzęta, a życie z facetem też takie super nie jest (wiem bo kilka miesięcy mieszkałam z facetem i bez rewelacji). Najlepiej czuję się sama z ciekawą książką. Co do kotów to nie mam i nie planuję bo za leniwa jestem żeby się kotem opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie zasciankowe. Szwedki wychodza za maz srednio w wieky 33, Hiszpanki 32 gość wczoraj Ale my jestesmy w polsce. W szwecji zarobki sa x razy wyzsze niz w polsce i co z tego wynika? xx a wynika z tego,ze im lepiej sie kobietom wiedzie, tym mniejsze parcie na ślub, Najwczesniej w Euriopie wychdza za maz na Ukrainie i Białorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj >>> o i tu właśnie typowa stara panna, za leniwa aby nawet kota mieć, a co dopiero męża i dzieci, kosmos wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka "typowa" to ja nie jestem, bo mnie się zawsze stara panna kojarzyła z taką brzydką nieatrakcyjną babą, a ja akurat brzydka nie jestem, po prostu takiego miałam pecha do facetów, ale przyznam się też że to moja wina, bo źle wybierałam i straciłam lata na związki z idiotami bez perspektyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy kolejny temat sfrustrowanego facecika,którego żadna nie chce. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest zabawne, że w kółko ktoś chcę to wałkować i zawsze znajdą się chętni do komentowania takich postów. Trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie zdawać sobie sprawy jak różnie się ludziom życie układa. W czym ci samotni są gorsi, w czym te kobiety po 30 są gorsze, co was tak boli i drażni że takim jednostką dokuczacie ? Co jest przyczyną tej agresji u ludzi mających kogoś ? Jak widać same pytania zadaje jak naiwne dziecko, które czeka na prawdziwą szczerą odpowiedz, by poznać okrutną prawdę o ludzkim wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×