Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

28dc okresu brak

Polecane posty

Gość gość

okres mam zazywczaj co 25-26 dni, wiecej zdarza sie bardzo rzadko. nie wem co jest ostatnio biegalam po lekarzach, mialam pobieranie krwi, szczepienie i ogolnie jestem w stresie czy to moze byc przyczyna? robilam dwa testy nawet oba negatywne:/ jestem 5 mcy po porodzie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez to nie jest jeszcze jakies straszne opoznienie. :O nie schizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie ale nigdy takiego nie miaalam (raz mialam dwa tyg ale przez zmiane klimatu) do tego mam inne klopoty zdrowotne, juz nie mam sily i jeszcze to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro raz miałaś to juz nie jest "nigdy". Poza tym nawet jakbyś "nigdy" nie miała to nie znaczy że nie może się coś takiego zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje jasne alet tez panikuje bo czeka mnie zabieg niedlugo i nie moge miec okresu a teraz to nie wiem kiedy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z takim zapytaniem. Kochałam się z chłopakiem dość regulanie, zabezpieczaliśmy się prezerwatywami. Ostatnio dostałam infekcji pochwy i brałam tabletki urofuraginum teraz spóźnia mi się okres prawie 2 tyg. czy infekcja może być tego przyczyną? Dodam że wydziela mi się z pochwy biały śluz i bolą mnie piersi, tak jak przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×