Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrażliwcy podniecają się silniej i mocniej.

Polecane posty

Gość gość

Wiedzieliście o tym ? Większość ludzi ma średnie pobudzenie organizmu, w tym seksualne. Jednostki ponadprzeciętnie wrażliwsze, podniecają się silniej od większości ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze inna ciekawostka... Wiedziałaś/wiedziałeś, że osoby kobiety z autyzmem, z zespołem Aspergera mają bardzo dużą skłonność do nimfomanii? Bierze się to stąd, że mają wyjątkowo wyczulone zmysły co jest ich piętnem. Z drugiej strony, mogą przeżywać tak intensywne orgazmy, o jakich nie śni się nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-10 Zapewne masz rację, tak samo jak ludzie z większą wrażliwością, ogólniej całe ciało reaguje mocniej i głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związane jest to z psychiką, budową układu nerwowego i zmysłami. Osoby wrażliwe są takie, ze względu na taką, a nie inną strukturę biochemiczną. Wrażliwcy czyli introwertycy mają niski próg tolerancji bodźców zewnętrznych. To znaczy, mogą się łatwo przeładować. Dlatego tak bardzo ich wyczerpuje duże towarzystwo czy huczne imprezy. Oni odczuwają wszystko znacznie mocniej. Za to w sferze seksu bywają pobłogosławieni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, tylko nie każdy introwertyk ponoć ma wysoką wrażliwość, ma ich z 70 % i 30 % ekstrawertyków. Wydaje mi się również, że osoby z wyższą wrażliwością lepiej nadają się do klimatów BDSM, ze względy na głębsze przeżywanie wszystkimi zmysłami ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy BDSM. BDSM to poszukiwanie nowych wrażeń, mnie się bardziej kojarzy właśnie z tymi, którzy potrzebują silniejszej stymulacji czyli ekstrawertycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie wrażliwcy typowi szukają nowych wrażeń i nie znoszą ograniczeń. Jest wręcz całkowicie na odwrót, Przynajmniej jeżeli chodzi o osoby uległe, większość z nich to introwertycy. A wrażliwcy są naznaczeni na głębokie przeżywanie, nie tylko ciała jak i ducha, co w BDSM jest wręcz jak najbardziej przydatne. A jak pisałem, Ekstrawertyk również może być osobą silnie wrażliwą, a ogólnie temat jest o wrażliwcach, bez względu, czy to introwertyk, czy ekstrawertyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, żeby wrażliwcy szukali nowych wrażeń. Raczej ucieczki od rzeczywistości poprzez sztukę, medytację, wyciszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odkrycie. To normalne reakcje strachu powodują podobne do podniecenia dlatego łatwo współgrają. Tu bicie serca tu bicie serca tu prądy i tu prądy... wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, żeby wrażliwcy szukali nowych wrażeń. xxx xxx Wrażliwcy nie znoszą ograniczeń, dlatego lubią nieraz pójść znacznie dalej, dlatego maja nieraz za sobą mnóstwo śmielszych doświadczeń. Introwertycy, ekstrawertycy, po prostu mocno wrażliwe jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrawertycy są dobrymi podrywaczami i kiepskimi kochankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×