Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam prawnika ze Szczecina lub okolic do sprawy rodzinnej

Polecane posty

Gość gość

Szukam adwokata ze Szczecina lub okolic do sprawy rodzinnej wyrzucono mnie z domu i partnerka powiedziała że nie zobaczę nigdy dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o kontakt pod numerem tel.: +48 735 916 599. Bardzo chętnie Panu pomogę i polecę dobrego prawnika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam adwokat Nowicką - Mosiądz już jestem po rozwodzie a miałem podobnie nieciekawą sytuacje z moją byłą żoną mega jędzą a dzięki pani adwokat udało nam się dogadać a zapowiadało się ,,pranie brudów,, latami. Przy tym nie wydałem fortuny na prawnika. Gdyby nie pani mecenas tez pewnie nie widział bym dzieci, a była by oskubała mnie z kasy i straciłbym zdrowie .Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym specjalistą jest http://kancelaria-chmurak.pl/. Korzystałam dwa razy z jego usługi i właśnie bardzo dobrze mi doradził. Cenię go za bardzo dobre i trafione doradztwo, które jak wiadomo w przypadku problemów prawnych po prostu jest mega ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałD

Usługi prawne na wysokim poziomie będziecie mieć w szczecińskiej Kancelarii Radców Prawnych ADVERSUS www.kancelaria-adversus.pl/ Zajmują się właśnie min. sprawami rodzinnymi. Ja jestem w 100% zadowolony z ich usług, pomogli mi w  trudnej sprawie rodzinnej. Mega solidna kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×