Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

137kg, 4 miesiąc ciąży, czy dam rade to zżucić po porodzie?

Polecane posty

Gość gość

czy dam rade zżucić dodatkowe kg po porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany chorujesz na coś że aż tyle ważysz? Przytyłaś w ciąży już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare lat wstecz brałam sterydy, potem depresja i objadanie, jak zaczęłam wcyhodzić psychicznue na prostą okazało się, że jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz ciężko powiedzieć jak to będzie w ciąży ale po ciąży wszystko zależy od ciebie. Teraz nie ma się co zamartwiać na zapas. Może nie przytyjesz wiele. Co ginekolog ci mówi o twojej wadze? Masz jakaś dietę ciążową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dasz radę schudnąć. z wysokiej wagi jest często łatwiej schudnąć niż 10 kg. Jeżeli ciąża nie jest zagrożona, możesz ćwiczyć jogę, spacery, ćwiczenia z piłką. twoja waga nie powinna wzrastać pomimo ciąży. już powinnaś sprawdzić czy nie masz cukrzycy. od razu krzywa cukrowa. zdrowo się odżywiać i mniej jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cęsto kobiety o wysokiej wadze w ciąży chudną. ile już przytyłaś? jedz zdrowe, nieprzetworzone rzeczy. posiłki do syta ale bez przejadania się. trochę ruchu w postaci spacerów, basenu by nie zawadziło. Aczkolwiek ten basen to nie wiem...ludzie są okrutni. ja pod koniec ciąży ważyłam 80 kg i się dziwnie patrzyli. Ale ja generalnie mam wyj****e. 3 dni po porodzie ważylam już 65 kg. Niestety kilka miesiecy po tym siadla mi tarczyca i ważę 80 w ciąży nie będąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszlamamamarzec2016
Ja juz 9 miesiąc o przytyłam z 75kg do 105kg.. będziemy odchudzać sie razem :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zżucisz, ale zżujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie ktory to dewiant takie cielsko zaplodnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciebie kto spłodził, o wrodzone chodzące chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno grube mniej tyja. Nawyki zywieniowe jednak wychodza szczegolnie podczas ciąży. I jak ktoś pisal - poki ciaza nie jest zagrozona mozna umiarkowanie cwiczyc****ilnowac diety. Moja znajoma z niedoczynnoscia w pierwszych 3 mcach ciazy schudla kilka kg, dziecko zdrowe,zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w koncowce wazylam 95...masakra. Po porodzie bylo 83, tyle wody bylo. A 4 miesiace po 71 kg...., pol roku po -,bylo 65 kg. Mam 172 cm wzrostu wiec ok. Szybko wszystko zrzucilam, ale byla ostra dieta, spinnig i fitness 5 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie dieta to po prostu zdrowe zywienie i racjonalne podchodzenie do posiłków,a nie głodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda lekarka gość
Myślę, że ze względu na przyszły połóg i tak wielką nadwagę powinnaś też skonsultować się z dobrym dietetykiem już teraz. Koniecznie zmień nawyki żywieniowe, bo możesz poważnie zaszkodzić dziecku. Pamiętaj, że im większa nadwaga/otyłość tym większe ryzyko komplikacji okołoporodowych, również jeżeli takie powikłania wystąpią to ciężko taką otyłą osobę ustabilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Ty masz zamiar rodzic, naturalnie to szok w przypadku takiej otyłości, cc też odpada, w sumie to jesteś kaleką dodatkowo kaleką w ciązy. Zejscie z takiej wagi to jedno, a kolejna kwestia do zabieg wywalania skóry , która będzie powiewała jak płachta. Ogólnie jak zawsze wszystko zalaży od Ciebie, nie jest powiedziana, że nie odezwie się depresja poporodowa, ogłnie nie rokujesz pozytywnie na przyszłosć.Szukaj psychologa, dietetyka, anie na kafe porad, działaj, niech ktoś Ciebie pozytywnie i efektywnie ustawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ktoś wyżej napisał, szukaj już dobrego dietetyka, bez tego przepadniesz, powinnaś zmienić nawyki, takie otyłe kobiety bardzo problemy z porodem, a w razie komplikacji jest dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy ty z lekcji jezyka polskiego uciekalas na fastfooda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idąc do porodu wazylam 105 kg Nie przesadzajcie, potem zgubilam 50 kg po prostu nie objadajac sie, zrezygnowalam na dobre slodycze, jadlam chude gotowane mieso i warzywa, zero ziemniakow i pieczywa i to wszystko! Mozna schudnac, nie panikujcie! Wiadomo, jest ciezko, szczegolnie na poczatku ale nie ma co sie spinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problemy z kręgosłupem i mimo umiarkowanych ćwiczeń, dużej ilości roweru i w miarę rozsądnej diety też nie mogłam zrzucić kg przez długi czas więcej jak 2 - 3 kg które potem wróciły. Przed ciążą ważyłam 83 kg i teraz jestem w 13 tyg i dalej ważę tyle samo i bynajmniej się nie głodzę, jem tak samo, może trochę więcej warzyw i owoców. Ale w krągłościach jednak wychodzi ta ciąża. W każdym razie staram się ćwiczyć przynajmniej raz albo 2 razy w tygodniu i spacerować jak mam gdzieś puść. Nie trzeba się wcale przemęczać ale chodzi o to żeby organizm nie odzwyczaił sie od aktywności. Jednak jeśli przed ciążą nie miałaś aktywności to lepiej w ciąży też nie zaczynać, ale spacery to chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką znajomą, która jest bardzo puszystą kobietą. Była 2 razy w ciąży i w każdej z nich chudła, a po porodzie jej kilogramy wracały. Taki jest z niej dziwny ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basen w ciąży? Chore jesteście! Lezalam na patologii ciąży z trzema kobietami co na basenach nabawily się jakiś bakterii i potem musiały w szpitalu przez to leżeć brać antybiotyk bo zagrazalo to ciąży. Puknijta się w głowę mocno w ciąży z basenem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tyle ważę autorko, tylko mam 183 cm wzrostu, nie wiem ile Ty masz... Lekarz mówi, że w moim wypadku ta waga nie jest żadnym problemem, bo mimo, że jestem już w 5 miesiącu ciąży to przytyłam 1 kg dopiero, z czego na początku schudłam 5 kg, więc i tak jestem na minusie. Powiedział, że otyłość w ciąży to nie problem o ile waga przyrasta prawidłowo, dziecko nie jest jakieś mega duże i nie ma cukrzycy - na te 3 rzeczy jesteśmy narażone. U mnie póki co żadna nie występuje, no ale lekarz też mówi, że to zasługa mojego wzrostu przez co nie widać tych kg aż tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w zeszłym roku w sanatorium i tam na basenie grupa zaczęła ćwiczyć trochę bardziej intensywnie i na powierzchnię wypłynęła kupa, więc też baseny odradzam bo nie wiadomo co tam pływa. Cieszę się tylko że mi nie zapisali wtedy basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By bezpiecznie wrócić do formy po ciąży radzę najpierw konsultacje z fizjoterapeutką w trakcie połogu (sprawdzi stan mięśni brzucha i ustali Ci zestaw ćwiczeń wzmacniających całe ciało + pamiętaj o ćwiczeniach mięśni kegla już w ciąży a po porodzie to koniecznie trzeba ćwiczyć mięśnie dna miednicy nawet po cc, pamiętaj by w połogu nie dźwigać, jedyny słodki ciężar to dziecko). Później po połogu w zależności od tego jaki rodzaj porodu będziesz mieć (ja po planowanym cc odczekałam pół roku zanim kupiłam karnet na siłownię) śmigaj na siłownię min. 3 razy w tygodniu (trening siłowy + aeroby, dieta na redukcję) i wrócisz do formy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka szla do porodu z waga 136kg. Urodziła naturalnie. Dziecko zdrowe. Po porodzie waga 129, teraz po pól roku diety ( zero słodyczy, tlustego, dużo ryb i warzyw) wazy juz 88. Tak wiec malymi kroczkami się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to nie wina ciąży (bo tak to napisałaś) już wczesniej byłas gruba;p Co ci to da że zrzucisz to co Ci przybędzie w ciąży skoro zostanie Ci to co miałaś wcześniej?) ile teraz przybrałas ze 4-6kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można napisać zżżżżżżucić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×