Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynamakatarek

Aspirator do nosa czyli odciąganie kataru u dziecka

Polecane posty

Gość katarzynamakatarek

Czy ktoś używał elektronicznego aspiratora do nosa (takiego na baterie?) Możecie polecić konkretne firmy? W domu używam katarka podłączanego do odkurzacza, ale szukam alternatywy na wyjazdy. Cena nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze jak do odkurzacza??? Takiego normalnego? Ja conajmniej raz dziennie uzywam zwyklej fridy i jestem zadowolona. Wczesniej zakrapiam sola fizjologiczna i wszystko pieknie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są aspiratory do nosa podłączone do odkurzacza wygląda to komicznie :-) są zwykle aspiratory końcówkę wkładasz do ust i ciagniesz te gluty, ja nie stosowałam miałam odruch wymioty ;-) nie lepiej zastosować sól fizjologiczna i gruszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uzywam "recznej" fridy. O takim wynalazku nie slyszalam. Chyba bym sie bala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam katarek, jest boski, genialnie odciaga katar, ale to tylko dla posiadaczy odkurzacza z regulowaną mocą!!!! inaczej dziecku chyba by nos urwało. Takze zastanowcie sie. A fridę mialam w szpitaku, straszny bubel nie nie warty. Autorko nie pomoge, zajrzyj najlepiej na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myse ze te elektroniczne mozna porownac do fridy. ja rowniez mam katarek. nic strasznego, choc strasznie wyglada. a w przypadku silnego kataru czy tez gestego nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynamakatarek
Gruszki i Frida się nie sprawdzają. W domu używam Katarka do odkurzacza i nie ma opcji by wyrwało nos (?!) bo ta końcówka którą się wsadza do rury od odkurzacza redukuje moc. Przetestowałam to na sobie :) Teraz szukam czegoś co nie wymaga podłączenia do odkurzacza a ma podobną skuteczność. Tych elektrycznych jest cała masa ale właśnie nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są aspiratory do odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruszkę lekarze odradzają, a odciągając fridą miałam odruch wymiotny i od razu chorowałam razem z synkiem..... Katarek do odkurzacza jest rewelacyjny! Miałam opory i zdecydowałam się na niego dość późno, ale teraz nie ma opcji, żebym wróciła do tych odciągaczy ustnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy aspirator i muszę powiedzieć, ze bardzo fajnie nam się sprawdza. Mamy dosłownie taki: http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dz iecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny- bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html wygodny, sprawdzony, niezastąpiony podczas każdego przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na baterie i jest rewelacyjny. W zyciu bym nic do odkurzacza nie podlaczyla. Na dodatek musialabym go trzymac na wierzchu bo jak cora ma katat to 3-8 razy na godzine bym to uruchamiala. Bez sensu. Juz bym wolala sama ciagnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

My też mamy aspirator do nosa z Haxe. I mogę go z pełną odpowiedzialnością polecić! Jestem zachwycona przede wszystkim wgranymi melodyjkami, bo to faktycznie odwraca uwagę dziecka od aparatury! Dzięki temu urządzeniu zyskaliśmy trochę godzin spania w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

My też mamy aspirator do nosa z Haxe. I mogę go z pełną odpowiedzialnością polecić! Jestem zachwycona przede wszystkim wgranymi melodyjkami, bo to faktycznie odwraca uwagę dziecka od aparatury! Dzięki temu urządzeniu zyskaliśmy trochę godzin spania w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×