Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opadająca powieka

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad operacją, choć mam dopiero 28 lat, ale mam tez widocznie opadające powieki, których prawie nie widać :O Tylko trochę obawiam się ,ze to zmieni kształt oczu... Tak się wtedy dzieje? Mam ładny, migdałowy kształt, chciałabym tylko zeby oko sie troche otworzyło, słyszałam ze to nie jest skomplikowany zabieg, ale jakoś sie go boje :O z drugiej strony te powieki mnie draznia i nie wiem czy sie zdecydowac czy nie...Może ktoś z was miał taki zabieg, albo o nim duzo wie i coś mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam Moja Estetyka w Rzeszowie. Jest to zupełna nowość u nich jeśli chodzi o ten zabieg, natomiast efekty są super. Zabiegi przeprowadza dr Renata Gruszecka Gerkowicz z Lublina, która specjalizuje się w operacjach plastycznych oka. Doskonałe podejście do pacjenta. Nie ma się czego obawiać. Polecam szczerze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Warto zadbać o siebie i o swój wygląd w taki sposób jaki nam odpowiada. Jeśli chcesz przejść tą operację to ja nie widzę przeszkód. Jedynie mogę Ci polecić fajny gabinet który sama odwiedzam od jakiegoś czasu i jestem do niego przekonana. Mówię tutaj o Mojej Estetyce w Rzeszowie. Super gabinet i miła atmosfera w nim panuje, dzięki czemu żaden zabieg nie jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×