Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość iwona

Warto chodzić na takie szkolenia biznesowe. Zainspirowałam się panem Marcinem Mańką, bardzo elokwentny gość, widać, że jego 17 letnia praca w mediach zrobiła swoje. Top 3 moich najlepszych trenerów biznesowych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2019 o 13:00, Noisy88 napisał:

Otóż to! Takie szkolenia mają sens tylko wtedy, kiedy wyciągamy z nich jak najwięcej wniosków, informacji i umiejętnie je wplatamy w życie. Co do Marcina Mańki z manka-academy, świetny trener, psycholog z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać swoim słuchaczom podczas szkoleń 😉

Oooo nie wiedziałam, że Marcin Mańka prowadzi również szkolenia. Do tej pory kojarzyłam go głównie z programu TakeMeOver, który zresztą uwielbiam 😉 Jakie szkolenia prowadzi i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, CornyM napisał:

Oooo nie wiedziałam, że Marcin Mańka prowadzi również szkolenia. Do tej pory kojarzyłam go głównie z programu TakeMeOver, który zresztą uwielbiam 😉 Jakie szkolenia prowadzi i gdzie?

Jasne, nie wiedziałaś, a 6 minut wcześniej polecałaś go w sąsiednim dziale forum jako świetnego trenera. ROTFL

#Janusze marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto. Polecam tutaj dwa rodzaje szkoleń biznesowych

Szkolenia z negocjacji - szczególnie jeśli pracujemy z klientem. Takie szkolenie da nam zdecydowaną przewagę w negocjacjach, szczególnie jeśli nie mamy w tym doświadczenia

Oraz szkolenia z języków obcych - szczególnie z języka angielskiego. W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest totalnym must have. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galis

Z biznesowych szkoleń zdecydowanie mogę polecić te organizowane przez firmę Maciołek&Wspólnicy. Świetnie przekazana wiedza., którą możesz mądrze wykorzystać w przyszłości. POLECAM! 

P.S. szczególnie szkolenia ze sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
3 godziny temu, Gość Galis napisał:

Z biznesowych szkoleń zdecydowanie mogę polecić te organizowane przez firmę Maciołek&Wspólnicy. Świetnie przekazana wiedza., którą możesz mądrze wykorzystać w przyszłości. POLECAM! 

P.S. szczególnie szkolenia ze sprzedaży

Też ich polecam 🙂 Byłam akurat na szkoleniu z HR i zostało poprowadzone naprawdę fajnie. Na pewno na jakieś się jeszcze wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto, każde szkolenie to nowe doświadczenie i nowa wiedza. Jak już się szkolić to u ekspertów. Sprawdź jaką zajmują się tematyką na ich stronie Rödl & Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. Rozwój umiejętności i zdobywanie wiedzy to zawsze dobry pomysł. W dodatku warto inwestować w pracowników, bo dzięki temu będą lepszymi specjalistami. Ja regularnie korzystam ze szkoleń Warda Consulting Team: https://www.wardateam.com/oferta/szkolenia  - uczą tego, jak działa biznes, jakie strategie się opłacają, czego się wystrzegać. Kładą duży nacisk na praktyczne działania, a nie suchą teorię, więc w zasadzie zaraz po wyjściu ze szkolenia można zacząć wprowadzać w życie to, czego się dowiedzieliśmy. Ja bardzo sobie chwalę ich szkolenia, są przemyślane, świetnie prowadzone i wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×