Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orange11

Opuchnięty brzuch po operacji powiększenia piersi

Polecane posty

Gość Orange11

Hejka dziewczyny. Dziś mija 8 doba po operacji powiększenia piersi. Mam implanty politech anatomiczne, 390ml. Przed operacją miałam rozmiar b. Wykarmilam 2 dzieci, biust pozostawial dużo do życzenia. A w zasadzie skóra po nim... Stąd moja decyzja. Dobrze się czuje. Ból ustąpił po 4 dobie na tyle, ze nie biorę juz proszków. W dobu wykonuje drobne prace. Robie obiad i opiekuje się dziećmi. Antybiotyk miałam przez 6 dni dreny również 6 dób, ponieważ sączyl sie plyn. Niepokoi mnie jednak jedno- mój nabrzmialy brzuch. Po 2 cesarce(11 miesięcy temu) nie był płaski. Mam rozejscie mięśni po ciąży oraz przepukline pepkowa. Ćwiczę lecz na razie bez efektów. Ale po operacji jest ogromny! Jakbym znow była w ciąży! Nie wiem czy to opuchlizna, czy wzdęcie. Ale przeszkadza mi to,niepozwalajac cieszyć sie sama operacja. Czy któraś z was tez miała podobnie? Jak długo może to potrwać i czy w ogóle minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Cie zapłodnili zmodyfikowanym embrionem bys szybko była w ciąży urojonej i miała wielkie doje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×