Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka mata piankowa

Polecane posty

Gość gość

czy polecacie jakąs matę, czy przydaje się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie puzzle też są ok czy jednak kupić matę?? podpowiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro są teraz (3 lata temu albo nie było, albo źle szukałam) maty piankowe składające się z 4 dużych puzzli po 60cm każdy. Powstaje z tego całkiem niezła mata (zielona, różowa, niebieska, fioletowa). Ja przy starszym synu miałam te puzzle ok 30cm z literkami i cyferkami.. dziecko wyjmuje litery, to wszystko się rozwala przy sprzątaniu.. Oczywiście to i tak lepsze niż jakaś tam mata materiałowa (zwłaszcza przy dzieciach, które ulewają), ale jednak stwierdzam, że te duże puzzle są lepsze. Ja mam teraz 3 komplety. 1 położony w pokoju dzieci i dwa złączone w dużym pokoju. Można je odkurzać, myć mopem.. Generalnie jestem zadowolona. I cena też jest w porządku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam skip hop, póli co rozłożona tylko czesc bo dziecko jeszcze male, ale już jestem zadowolona. Fajny kacik do zabawy plus latwe do utrzymania w czystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Fisher Price ze zwierzątkami. Polecam bo są duże puzzle 60x60. Małych nie kupuj bo się rozwalają łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze duże puzzle 60x60cm jeden (w komplecie 4 sztuki), ale gładkie.. bez żadnych wyciskanych elementów.. zwierząt, kwiatów itp. Dzięki temu nic się nie będzie rozwalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drakis
Tylko, że zakup puzzli 4 sztuk gołych mija się z celem, to już lepiej kupić maty piankowe, które składają się z większej ilości elementów i mają jakieś cyfry czy alfaben na puzzlach, a to dlatego, że dziecko będzie się rozwijać dodatkowo. W ToyFormat można sobie zobaczyć jak to wygląda - http://toyformat.com/pl wybór jest naprawdę spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Bardzo bezpieczne maty produkuje firma Folimpex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

tez bym polecila folimpexa, wedlug mnie sa najlepsi, a mam calkiem szerokie porownanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katte

Weź zwykłą karimatę, nie ma co się przejmować jakimiś matami specjalistycznymi. Wspomniany wcześniej Folimpex ma dobre karimaty, pewnie po ciąży będziesz ćwiczyła to weź od razu dwie to do treningu się przyda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi
Dnia 16.08.2019 o 09:53, Gość Katte napisał:

Weź zwykłą karimatę, nie ma co się przejmować jakimiś matami specjalistycznymi. Wspomniany wcześniej Folimpex ma dobre karimaty, pewnie po ciąży będziesz ćwiczyła to weź od razu dwie to do treningu się przyda 🙂

Folimpex - sprawdzę tą firmę na pewno. Bo dotychczasowe karimaty innych firm niestety bardzo mnie zawiodły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda

No bez kitu, te maty z Folimpexu okazały się  wiele lepsze niż te ze sklepów sportowych. Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka
Dnia 12.12.2019 o 12:17, Gość Mirinda napisał:

No bez kitu, te maty z Folimpexu okazały się  wiele lepsze niż te ze sklepów sportowych. Super !

Sportowe to rwą się na potęgę. Folimpex mi poleciła koleżanka która prowadzi zajęcia fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Folimpex ma wybór ciekawych mat piankowych, które u mnie sprawdzają się rewelacyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×