Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka firma do przeprowadzki w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Cześc. Czeka nas przeprowadzka w najbliższym czasie. Bardzo proszę o informacje na temat firmy, w której można byłoby wykupić sobie taką pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo. Ja ostatnio się przenosiłam ze starego mieszkania do nowego. Gratów miałam sporo tak wiec nie było możilwe przeniesienie się samodzielne ( chociaż takie myśli krążyły po głowie). Szybko jednak zrezygnowaliśmy po tym jak samo pakowanie rzeczy do kartonów zajęło nam 3 dni... Wynajęliśmy tą firmę: http://www.run.biz.pl/ Podjechali szybko samochodem, przeprowadzka trwała dosłownie chwilę. Ceny również mieli dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy w czasie przeprowadzki z usług firmy www.logobusexpress.pl i mogę ich naprawdę polecić. Są rzetelni i sprawni, do tego mają dobre stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprowadz firmę nie z łodzi tylko okolic, bedzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Odezwij się do firmy Japa&Co. Tutaj masz ich stronę: japa-przeprowadzki.com.pl Chłopaki sprawnie przeprowadzają całą przeprowadzkę, i to za nieduże pieniądze. Serio warto się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza firmą od przeprowadzki powinnaś zadbać także o inną, która zaopatrzy Cię w kartony! W koncu w jaki inny sposob zamierzasz przetransportowac swoje rzeczy? W łodzi działa producent opakowan tekturowych http://interstylpak.pl/ , bez ktorego moja przeprowadzka z pewnoscia by sie nie odbyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli konieczność przeprowadzki polecam firmę www.spec-przeprowadzki.pl. Korzystałam z ich usług. Meble przewiezione w stanie nienaruszonym. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze i szybkim tempie. To sympatyczna i sprawna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadsa
Przy przeprowadzkach najlepiej pomogą Japa&Co. Mają i doświadczenie i samochód przystosowany do przewozu nawet największych mebli. Moim zdaniem są rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzex-łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.autor.pl - bardzo sprawny transport, a co więcej, oferują również opakowania, folie, pudła itp. Specjalizują się w przeprowadzkach firm, ale my skorzystaliśmy również z tej formy ich usług. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Hej nam pomagał https://zlotnicki.pl/

W sumie z innej firmy nie korzystałam, no może poza przewozem przez taxi, ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że są bardzo konkretni,  sumienni przyjadą z kartonami mogą pomóc w pakowaniu nawet się nie obejrzysz a będzie po wszystkim ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

www.złotnicki. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamie

ja korzystałem z firm www.przeprowadzki.maklau.pl solidnie i w dobrej cenie , wszystko w całości i mieli ubezpieczenie a to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Przeprowadzałem się do Łodzi miesiąc temu pomogła mi firma www.przeprowadzki.kamparts.pl . Miałem szczęście że trafiłem na tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novama

Z tego typu firm, to Japa&Co jest dobra i godna polecenia. I szybko wszystko przewiozą i pomogą we wszystkim. Jestem naprawdę pod wrażeniem ich staranności pracy i przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku średnich gabarytów znajomy skorzystał kiedyś z https://transwell.pl

Rzeczy przewoził aż z holki, więc pewnie i w Łodzi działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto skorzystać z usług firmy Japa&Co. Są na rynku od wielu lat, także na przeprowadzkach znają się jak mało kto. Trzeba przyznać, że są profesjonalistami w każdym celu, także cała przeprowadzka mija bardzo szybko i sprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić firmę Japa&Co. W przeprowadzkach nie mają sobie równych. Chłopaki ogarną wszystko, bez względu na ilość rzeczy i ilość kilometrów. Są bezkonkurencyjni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa & Co. Oni mają takie doświadczenie, że nic nie będzie im  straszne. No i co ważne - mają naprawdę bardzo dużo zadowolonych klientów, a to chyba najlepiej świadczy o firmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę jeszcze polecić poradnik, który znajdziecie na stronie Japa&Co. Znajduje się tam dużo przydatnych wskazówek, szczególnie jeżeli ktoś przeprowadza się pierwszy raz. Dzięki nim wszystko wydaje się o wiele prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×