Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violletta p

wyższość seksu wirtualnego nad prawdziwym

Polecane posty

Gość violletta p

Witam serdecznie. Od pewnego czasu zastanawiam się nad fenomenem zdrady i seksu, Ponieważ sama ujmuję jakiekolwiek formy obcowania cielesnego czy też umysłowego w kategorii zdrady- co jest takiego w seksie wirtualnym, że ludzie stąd tak bardzo go popularyzują? Czy można dostać w ten sposób spełnienia? Bardzo proszę o poważne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wyższość, ale zalet parę mam: 1. Łatwiej to sobie wytłumaczyć w aspekcie zdrady. 2. Łatwiej ukryć w aspekcie zdrady. 3. Jeszcze mniej niezobowiązująco. 4. Łatwiej o każdą na inny dzień. 5. Szybciej. 6. Taniej. 7. Mniej można się starać. 8. Można się nie myć:) 9. Mobilniej jeśli chodzi o pory dnia. 10. Ranem nikt nie wspomina o śniadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violletta p
Rzeczywiście. Wirtualnie to trochę tak jak dostać namiastkę życia Wadero. SZP rozbawiłeś mnie. Ciekawa odpowiedź przy moim poważnym pytaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem Zuza i potrzebuję małych datków na studia, rejestracja do serwisu jest darmowa. Pozdrawiam i nie będę ukrywała, liczę na dużo priv http://strefa18.pl/ogladaj/zuza19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violletta p
Zuzie dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletto, piszesz o rozbawieniu, ale czy coś się nie zgadza? Poza tym można dopisać jeszcze jeden punkt: 11. Grę wstępną można przy dziecku w końcu pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violletta p
Nie dość, że się uśmiałam to wszystko było trafne tak bardzo, że wyczerpałeś temat. ;) Poczucie humoru zawsze na pierwszym miejscu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×