Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trojkat?

Polecane posty

Gość gość

Jakie sa wasze ulubione pozycje w trojkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jedną na jeźdźca i z drugiej cipką nad twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam szczęście mieć taki seks i to z dwoma braćmi .Od początku startowało do mnie dwoje braci i to ja miałam wybrać jednego z nich.Wiec po chwili namysłu zaproponowałam seks w trójkącie i który będzie lepszy zostaje moim chłopakiem. Przystali na to. W najbliższą sobotę doszło do planowanego seksu. Po rozebraniu już wiedziałam że ten z dużo większym członkiem. Ale dałam szansę obum. I faktycznie ten z dużym był drugi i to on mnie tak zerżnał jak żaden do tej pory miałam wcześniej troje. Jesteśmy małżeństwem a jego brat stał się miłym szwagrem. Więcej do seksu z innym nie doszło jestem wierną żonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś AHTUNG!!! Ginekolog-Onanista und fan trójkątów 2M+K na temacie. chrrrrr Tfuuu ci w ryj chory, zboczony analfabeto PS. zawsze cie szmato poznam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.58 a ty kim jesteś że kogoś oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16.58 a ty kim jesteś że kogoś oceniasz? x WYROCZNIĄ, zboczony cwelu od ginekologów :-D :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.19 patologia z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leżę na mężu na jeźdźca a nieznajomy od tyłu analnie. Fajnie też musi być że ja na plecach na obcym a mąż od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto popisze ze mna ja 45 lat prawiczek tel 696 037 963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe przeżycie ta która nie przeżyła takiego seksu może żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że wcześniej przed mężem miałam troje facetów chciał bym się bzykała grupowo. Chętnie zasopokoiłam jego pragnienie. Mąż szukał troje facetów ja akceptowałam. Bez problemu wytrzymałam kilku godzinny seks z każdym dwukrotnie mąż był tak podniecony że trzy razy mnie do siadał reszta po dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.58 i chooy nas to obchodzi szmato :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie żal że można się dobrze rżnąć z kilkoma na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie bym dołączył jeśli masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z dziewczyna 69 a ten drugi ja posowa . A ja lize cipke i czasami twarda palke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo dziewczyny czy chłopcy mają różne potrzeby seksualne. My oboje chcieliśmy trójkąta co nie znaczy, że nie mieliśmy obaw jak się zachowamy. Mój czy nie przerwie z zazdrości gdy we mnie będzie wchodził obcy członek. Ja miałam mniejsze obawy o siebie pomimo że nigdy nie mieliśmy seksu z innymi ani ja ani mój chłopak. Mojemu chłopakowi tak się spodobał seks w trójkącie, że chciał co tydzień bo zwiększyło to znacznie jego podniecenie i większą ilość wtrysku. Mamy co dwa tygodnie i planujemy szukając pary do wymiany partnerów bo również chcę zobaczyć go z inną jak ją zapokaja w obecności jej chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×