Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobietki czy warto kupić taką patelnie za 69 zł?doradzcie prosze

Polecane posty

Gość gość

kobietki czy warto kupić taką patelnie za 69 zł?doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnia z warstwą tytanową 28 cm Ernesto Lidl, cena 69,90 PLN za 1 szt. - przeznaczona do wszystkich typów kuchenek (poza indukcyjna) - powłoka zapobiegająca przywieraniu firmy ILAG® - wzmocniona, ceramiczna warstwa przejściowa ILAG® - warstwa spodnia ILAG® - warstwa lakierowana utrwalona metoda tytanowania - piaskowana warstwa wierzchnia - rdzeń z wytrzymałego aluminium - wskaźnik kontroli ciepła: zabarwienie na czerwono po osiągnięciu doskonałej temperatury smażenia - grubość dna aż: 5,4 mm - 3 lata gwarancji CZY moze lepiej doplacic wiecej kasy i zainwestowac w cos lepszego typu tefal itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinieczka3
Szczerze to jak już i tak masz zapłacić to lepiej dołóż paredziesiąt złoty i kup sobie coś lepszego. Może Gerlach? Przynajmniej jakość pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniOlha
Też bym wolała kupić lepszą. 69zł to też nie tak tanio a jak za jakiś czas ma się zniszczyć to lepiej kupić za 120zł i mieć z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie kupiłam za 119zł gerlacha z linii harmony. Patelni porządna i widać że zrobiona z materiałów najwyższej jakości a dodatkowo prestiżowej firmy więc fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniakk
Oj to nie drogo. Myślałam, że Gerlach to minimum 2stówki. Jak na sprzęt, który posłuży na pewno wiele lat to naprawdę nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×