Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwiczenia po 10 minut

Polecane posty

Gość gość

Hej. Czy ma sens wykonywanie intensywnego 10 minutowego treningu 2 razy dziennie. Rzecz w tym, że mam małe dziecko i brak czasu. Mam chwilowe przerwy w obowiązkach i wtedy bym pocwiczyla te 10 minut i np wieczorem tez 10 czy od tego też spale trochę kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy raz dziennie tabatę albo podobny trening metaboliczny. O ile dasz radę zrobić 10 minut tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Zależy. Z jednej strony 10 minut to za mało nawet na rozgrzewkę (a co dopiero solidny trening aerobowy lub cardio). Z drugiej, każda aktywność na pewno lepsza niż jej brak - jedynak w tym wypadku nie należy oczekiwać nie wiadomo jakich efektów, jak spalisz 100 kalorii to będzie dużo. Nie prościej iść z dzieckiem na spacer? I nie chce mi się wierzyć, że ciężko jest znaleźć godzinę czasu na trening. Ile czasu dziennie poświęcasz na internet, fb, tv, książki czy inne takie pierdoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacer to swoją drogą, ale chciałam np tez wyrzezbić brzuch. Co do internetu, to można go w każdej chwili odłożyć po 5 minutach, a godzinnego treningu nie da się co chwilę obstawiać, żeby pilnować dziecka. z kolei męża po pracy też trzeba obsłuży i naprawdę nie mam aż tyle czasu. Jestem szczupłą osobą, tylko chcę być w formie i spalić powiedzmy " bułkę z serem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt więcej się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×