Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Zależy na co masz konkretnie ochotę. A to, o czym piszesz, to mój najczęstszy niedzielny obiad. Soczewica lub ciecierzyca, jakiś sosik do tego, sałatka z rukola i ser w płatkach owsianych z patelni:-) Xxxxxxx Noxa przecież ty na obrzezach nie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o przepis na jakas rozgrzewajaca zupe z soczewicy,tak sobie dumam jak do gulaszowej dodam soczewicy to pewnie wyjdzie wlasnie cos takiego,pytanie czy wrzucic puszkowa czy ta z torebki.Czy miedzy nimi jest jakas roznica? Czy puszka jest gorsza np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpiszcie w mapach poznań wolska każdy może zobaczyć gdzie ona mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jako obiad. Ser zależy co lubisz, ja teraz czestoOzamawiam z neta wegański ser Ala camembert. Panieruje jak każdy schabowy, tyle, że u mnie zamiast jajka jest tzw glut z siemienia lnianego i panieruje w najzwyklejszych płatkach owsianych. Do tego najczęściej lekka sałatka albo surówka typu coleslaw i soczewicą lub ciecierzyca. Albo ugotowana wloszczyzna. Bo ryżu i. Makaronu nie lubię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie tylkoOgdzie ty moje cielsko widzisz?:-) Xxxxxxx Ja stricte zupy na bazie soczewicy nie robię, tylko dorzucam gdzie tylko mi pasuje. I osobiście wolę z torebki. Lepiej smakuje. Wolę dzień wcześniej ja zalać i niech sobie stoi niż sru z puchy. Ale puchy też mam, jestem maniaczka kitrania puszek i kupowania do zamrażarki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem tak niby mowisz, ze zdrowo sie odzywiasz a spasiona jestes jak maciora. Wygladasz k***a jak maly, otluszczony karzel, ktory wp*****la fast fooda 5 razy dziennie. I nie mow, ze jest inaczej bo kazdy kto widzial fotki czy cie zna przyzna mi racje spaslaku! Modelka to ty nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa po co się tak chwalisz? Robisz zdarzenie jakby to nie wie. Co było. :-O materializm pełna gęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaniedługo mam wyjazd do Torunia na weekend więc odwiedzę tak kawiarenke i napisze na forum Poznań Nasze Miasto jako Ania Marciniak o tym jak to wit bije, znęca się, nad majką itp. czyli wszystko co wiadomo o niej, wraz z numerami do wita i do niej :D tylko muszę jakąś kawiarenkę wychaczyć dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukiem tak niby mowisz, ze zdrowo sie odzywiasz a spasiona jestes jak maciora. Wygladasz k***a jak maly, otluszczony karzel, ktory wp*****la fast fooda 5 razy dziennie. I nie mow, ze jest inaczej bo kazdy kto widzial fotki czy cie zna przyzna mi racje spaslaku! Modelka to ty nie jestes. Xxxxxxx No to fajnie, jesteś z bojanowa? Czy okolic? Bo z tego co wiem, od prawie roku nie wrzucalam nigdzie żadnych swoich fot poza jedną profilowa z fejsa, na której widać tylkoOtwarz. Chcesz komuś pojechać to szukaj dalej, takie twoj***ajdurzenie jest bezcelowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem dzieki,czyli lepiej kupic z torebki,a puszke miec w zapasie :).Tak myslalam,ze to jest jak z fasola,lepsza zawsze zalana na noc.W takim razie ser bedzie w panierce jak schabowy,bo ja za platkami owsianymi nie przepadam,jedyna rzecz jaka mi smakuje to ciasteczka z platkow owsianych.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woadlas niby na chwilę niby nic ciekawego a w każdym poście przechwalki i foty. Materializm to się nazywa. I gadanie od rzeczy, parkowalam już chyba a 3x pod twoim blokiem znam twoja okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, napewno mieszka na wolskiej, bo pamietam że jak to wypłynęło tutaj to noxelia wpadła w panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy niech panieruje jak lubi mi po prostu bułka tarta się znudzila ikombinuje:-) Nawet w czipsach można obtoczyc:-) I zdecydowanie z torebki, pucha tylko na szybko. A w kaufie za49 groszy są gorące kubki z soczewicy,z******te:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem to ten blok wyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten z forum Nightwish wyjątkowo żałosny jesteś... ani to zabawne ani tym bardziej na poziomie. x x poczekaj na post na poznanskim forum, ludzie was zaleją mailami i telefonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mi przyszlo do glowy,ze ja w sezamie obtocze bo kocham humus.Dzieki raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam, u ciebie stricte nie, ale pod tym blokiem tak. Choć w sumie nie patrzyłam na numery równie dobrze może to być jeden z tych zielonych bloków. Żadnej dziczy nie ma sklepy, boisko, bloki wszędzie i kawałek dalej domki. Nic ciekawego. I lasu nigdzie też nie ma, może dalej, ale w promieniuU 10 minut na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to sie wit chyba wścieknie jak na największym poznańskim forum ktoś wywali jego dane i opisze jako oprawce noxy i zwierząt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo to nie wiedzialam dzieki,to chyba zrezygnuje z sezamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro siedzisz w domu rodzinnym, to nie ma innej możliwości. Nie pieklij się, sama nieraz podalas prawie na tacy swój adres, a skręcić z glogowskiej doOciebie to chwila moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camembert i na.malym ogniu to luz, bo ten ser robi się prędko. I w ogóle jakbyś miała patelnię grillowa to bomba. Ale z żółtym problem boOu niego to trochę trwa zanim "puści" tu sprawdza się podwójna panierka zbulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ty masz doOroboty dopiero co mi piszczalas na priw że jak mogę być taka wstretna, skoro dobrze wiem, jak ciezkoOznosisz pobyt nocą sama jak Wit zapierdziela w tyrze. I chciałaś dzwonić powiedzieć mi dlaczego musisz robić na su, napisać nie chciałaś z obawy ze wrzucę tutaj ten powód. Hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki kciukiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:-) w sprawach kulinarnych bezmiesnych zawsze. Możesz pytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa tez masz sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia to dlaczego wpadłaś w panike wypłynął twój adres na wolskiej? bez powodu? kciuk też wiele razy potwierdzała że wolska się zgadza nie ma sensu zaprzeczać, jak ktoś bedzie chciał to na poznańskim forum wywalić że w poznaniu na wolskiej mieszka prostytutka i kat zwierząt białorusin wit to i tak wywali a wy będziecie mieli wizyty domowe różnych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×