Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

To nie jest od czasu do czasu tylko notorycznie. I ja ci nie dogaduje, ale skoro widzę , że robisz puszczę z blokowiska, to się wypowiadam, pisz jak jest, a nie sciemniaj, to będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tej chwili to ty okrecasz temat, byłam u ciebie z 3, 4x a ty to nefujesz. Może zaprzeczasz ze naprzeciwko jest boisko? A rzut beretem masz lidla? Zrzucasz fotki z zakupów, gdzie zasadniczo wszystko jest lidlowe i jeszcze przeczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe noxelia kłamliwa szlora jak zwykle zdemaskowana przez kciuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i atmosfera sie zageszcza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, bo kiedy stąd znikam to zawsze oznacza, że jest dobrze. usmiech.gif x x czyli teraz jest źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiemy, że Wit jest szara masa i niewolnikiem systemu za grosze i wraca z pracy po nocy. A ty takKczy inaczej musisz dorabiać, na su. Tyle z twojego gadania. I czytaj ze zrozumieniem, napisała. Wyżej ze wie. Gdzie mieszkasz bo tam byłam i żadnej dziczy o której piszesz tamMnie ma ot najzwyklensze blokowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja cię obgaduje? Normalnie rozmawia y a ty jak zwykle się wsciekasz. Po prostu nie koloruj tak rzeczywistości, bo po co ci to. Żeby się zaś wkurzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia po ile te dżinsy były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Nox, jestem z grunwaldu i mam 5 miesieczna kotke do oddania, ale chcialabym, zeby poszla w dobre rece, jestes zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o częstotliwości ale o tym że musisz tam dorabiać coOsama mi napisałaś tylko ze strachu nie chciałaś powiedzieć dlaczego . A Wit wraca codziennie po nocy, a twoje nocne spacery polegają na wyjściu po niego na przystanek. To też wie. Od ciebie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabyś nagrać film pt"szafa noxelii". To przecież nic złego skoro dbasz też o duchowe życie, a nawet artystka i poetka musi się w coś ubrać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie sie klocic,nie ma o co Nox przeciez Kciuk u ciebie w chalupie byla,wiec widziala jak mieszkasz,ale jakie to ma znaczenie?ona zyje jak lubi,ty tez i jest git majonez nie ma sensu sie klocic o byle gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I napisz jakoe polecasz fasony dżinsów do takich bardziej kobiecych kształtów bo w sklepach niestety szyją głównie na wieszaki :/ ty masz normalną zdrową sylwetke i chciałabym wiedzieć jak dopasować fason do takiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia bo u ciebie śmierdzi psim moczem i białoruskim potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z nie nie kłóce, tylko prostuje, to ona się wściekła i mi coś zarzuca od razu. Byłam na lipach, wystarczy mi widoku tego jakie macie potrzeby ambicje i stan konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach codziennie gnije? :-) jestem chora to sobie czas wypelniam min Internetem, skoro i tak mam wszystko do łóżka poda e, nie jak ty, po pobiciu. Nawet ci herbaty nie zrobił. I przestań cię pieklic bo tylkoOtym pokazujesz, że mam rację i mówię prawdę. Sama pod sobą dolki kopiesz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nox,a co jest zlego w pisaniu z obcymi ludzmi? Przeciez nie kazdy obcy w necie to hejter i jakis ulom,lub zly czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie kciuk spokojnie pisze a noxelia sie tylko wścieka i wyzywa, widać kto ma racje a kto nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho i noxelia zamiast rozmawiać z życzliwymi fanami woli wyzywać kciukiem :( a tak cię noxelio podziwiałam za talent i wrażliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w sumie to nigdy nie zrozumiem,dlaczego ktos wypomina siedzenie w necie,niech kazdy zyje jal lubi,jest chotra,moze ma gorszy dzien,gorsze dni to nie moze sobie w necie posiedziec? Co w tym zlego ?Nie rozumiem takiej retoryki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nox,wez zainteresuj sie dodatkiem mieszkaniowym to jeszcze mniej za chate bedziesz placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a kiedyś pisałaś że facet musi dobrze zarabiać i być zaradny :D a gnilas w norze z karaluchami z bialorusinem i ledwie wam starczalo na życie :D taki zaradny wituś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tego nie rozumiem, każdy z neta korzysta czy wieczorem, czy w pracy czy do porannej kawy. Każdy przegląda cesja sprawdza pocztę ogląda p*****ly i niektórzy też wejdą na kafe. Jak ja min. W dzień robię co innego wieczorem oglądam bzdety na necie i sobie po forach skacze, no kuzwa prawdziwy przegraniec że mnie. Mogłabym wyjść z wyra to bym robiła co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej noxa, twoj brat to nawet nawet jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie siedzenie w necie,szczegolnie w taka pogode,zimnica ciemno za oknami,gdzie mam sie szwendac? :o A jakbym byla niezdrowa jak kciukiem to tym bardziej,gapic sie w jakies durne seriale w tv? Lepiej sobie w necie posiedziec,a wyznacznikiem tego ile siedze w necie ma byc jak zyje? :D No chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za logika? Ja właśnie na kłamstwa i bzdury macham ręka a ty się o to pieklisz. Czyli mam rację... :-O bo ty się właśnie o to wsciekasz, bo wiesz, że pisze prawDę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Noxa dała psie woreczki na kupe. Brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taki jest zaradny ze znalazł sobie robota, który wszystko zrobi i jeszcze się odda iIsiedzi na czyimś mieszkaniu robiąc po 16 h za grosze. Prawdziwa zaradnośc. Nie kompromituj się już i nie rób z niego nie wiadomo co, bo gamon z niego jakichHmalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pójdę poszwendac, jak Maciej zasnie, to się wymkne z psami. Bo to moja pogoda i korzystam póki lata nie ma, bo wtedy się nie wylaniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×