Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

17.29 i tu pies pogrzebany, każdy pamięta, bo noxa uwielbia to przypominać, że sie zmieniłam odkad poznała torpede. wg niej z zazdrości o tego niedomytego klucha, a tak naprawde zaczelam na niego psioczyc wraz z pierwszym policzkiem. czyli jakies pol roku po tym jak zamieszkali. predko sielanka upadla. jakbym teraz z nagla zaczela go usprawiedliwiac i plakac nad nia, to automatycznie wskoczylabym wyzej niz izka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z "MILOSCI" JA -szarpie -poniza wystawia na su -z milosci oprawca przemocy psychicznej wmawia swojej ofierze ze to wszystko z milosci i dla porownania z innymi Anka czy ty robiac te zdjecia,piszac te wiersze nie widzisz w tych zdjeciach, wierszach,w sobie,nie czujesz intuicyjnie nawet ze to nie jest z milosci? spojrz na to zdjecie co wkleilas teraz,takich zdjec nie robi szczesliwa osoba..takie zfdjecia robi ktos zamkniety w psychicznej klatce,ofiara przemocy,ktora nawet boi sie ze soba skonczyc,juz nie mowiac o skonczeniu tego zakletego przemocowego kregu w ktorym na swoje niestety zyczenie trwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wit obiecal, że jeszcze tylko dwa razy.:D to ci milosc:D to ile wy potrzebujecie, wychodzi, ze jakies 100zl, dac ci? pewnie na zakupy na swieta. kuzwa, obietnice rodem z harlequina,sama slodycz, troska, szacunek i milosc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa co ze świnkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xzx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu nic nikmu wysylac rodzina dobrze wie jak jest jak jej samej to pasi to nic tutaj nie zrobisz wchodzi tu bo sama czuje ze cos nie gra ale na tym sie konczy Kciukiem probowala i sie skonczylo na tym ze jest wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite są te screeny, i ona ma jeszcze czelność pisac ze jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina o niczym nie wie i się nie dowie, bo jestem DOROSŁA i będę żyć tak jak mi i Witkowi się podoba. xxx Nie byłabym taka pewna czy sie nie dowie. Nie mów hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyli rodzina nie wie? to dobrze, ze mowisz, postaram sie, by sie dowiedziala. a mieszkanie nie jest twoje tylko matki. znowu mamusia wroci i was pogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem Trzeba będzie wybrać sie do Poznania osobiście. Ja nie pojadę wbo w Poznaiu nigdy nie byłam. Może ci eks frajerzy z którymi ta larwa się spotykała mają jakies info gdzie matka pracuje albo jak z bratem kontakt nawiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka on tak reaguje bo boi sie utracic mieszkanie i zrodlo dochodu jaka jest praca w Poznaniu,boi sie powrotu na Bialorus,Jest od ciebie w pewnym sensie zalezny,jednoczesnie wykorzystuje przewage psychiczna i fizyczna nad toba,wmawiajac ci ze jest najlepszy,ze to z milosci,a ty nie jestes nic warta i ze bez niego sobie nie poradzisz.Tak dziala oprawca przemocy psychicznej i fizycznej.Wmawiajac ofierze ze to wszystko z MILOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to jego znienawidzilam, a tys sie obrazila, ze po nim jade i tak jest ponad dwa lata. wtedy cie szarpnal i spoliczkowal, dzis doprowadza do tego, ze kulejesz, jestes szczerbata i uciekasz z lwasnego domu. o k****eniu sie nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem, wyślij tego screena dużego bratu na Twittera, opisz po krótce sytuację, to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze sie wybierac. znam adres jej ojca i brata. na poczte mam niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa Noxia potwierdziła, że to Wit skopał ją w plecy, a nie było żadnego wypadku. Bo w tej samej wiadomości jest też info o tym, że podarł jej zeszyty z pseudowierszami, a to potwierdziła zalogowana, czyli Wit zrobił z ciebie kalekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaala1983
noxa a kaleką nie jesteś? utykasz, nie masz zębów... to kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak noxa twoja matka tak ci oddala mieszkanie i bierze slub jak ty jedziesz w gory od 3 lat. nie sprzedawaj mi bajek,bo ja wiem co i jak i nie, nie boli mnie to, czyjes mieszkanie na blokowisku gdzie jest 10 pieter to nic co mogloby mnie zabolec, raczej meka panska. a jak ci nie pasuje to ze pisze ze jestes szczerbata to zmien faceta i zainwestuj w ten gruz i czern ktore masz w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks z Końskim
No to opisałaś, Noxelko, że Wit z zachowania to nie twój typ: tylko leżeć i żreć, to gorzej niż Tomusiak, bo on jeszcze chodził na imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa co ze świnkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wit rzucił w Majkę kijem pod Cytadelą aż uciekła i potem twoja mama chciała jej rzucić kij, a ona się wystraszyła, bo ma uraz i można jej rzucać tylko piłkę, Noxelio, dalej uważasz, że Wit Majki nigdy nie uderzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ank,ale jak ma ci Kciuk pomoc? Skoro jest wrogiem,bo krytykuje patologiczne dzialania oprawcy,ktore nazywasz miloscia swego zycia? Kto ci Anka w ogole moze pomoc,jak ty nie chcesz pomocy? Przemoc fizyczna,poczytaj se na googlu polega na kregu,jest caly czas okrag wyciszenie po przemocy dobre dni-przepraszanie-obiecywanie poprawy--narastanie napiecia -pretensje-ciagle kolejne narastanie napiecia-przemoc-przeprosiny prezenty-kolejne dobre dni-nie tak sie u ciebie dzieje? Kciuk i nikt inny ci tu nie pomoze,paradoksalnie gdyby tematy dotyczace ciebie upadly,moze wtedy bys sie ogarnela,a tak te tematy daja ci tylko pare do kolejnego wypierania po atakach psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie Anka w google ofiara przemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa co ze świnkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i opisałaś, Noxelia, że Wit nie jest metalowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxa sra ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×