Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaBlond

Lunchbox, co jeść w pracy...

Polecane posty

Gość MałaBlond

Od ponad roku zdrowo się odżywiam, udało mi się schudnąć ponad 21 kg, teraz już raczej jem wszystko, ale racjonalnie i o równych porach. Codziennie przygotowuję sobie coś do pracy do pudełeczka, ale kończą mi się już pomysły na sałatki i wszystkie szybkie, zdrowe przekąski. Macie jakieś pomysły może, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zaopatrzyłam w lunchboxy, kupiłam kilka rodzajów http://rotho24.pl/ - na sniadanie nosze zwykle owoce i warzywa, czasem jakies chrupkie pieczywo i chudą drobiową wędlinę:) a przepisów na obiady sporo znajdziesz na roznych stronach internetowych - ciagle odkrywam nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam sobie catering dietetyczny z http://maczfit.pl. Dostaję na każdy dzień 5 posiłków, z czego trzy - II śniadanie, obiad i podwieczorek - jem w pracy :) Albo na zimno, albo odgrzewam w mikrofali. Posiłki są zdrowe, zróżnicowane i zbilansowane, a do tego niskokaloryczne :) Dla mnie taki sposób jest zdecydowanie najbardziej wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
A znacie jakieś zdrowe przekąski? Czasem mam ochotę zjeść coś słodkiego i dobrego, ale wiadomo, że większość słodyczy to puste kalorie... Ostatnio widziałam w sklepie I Love Bio takie ciasteczka, np. gryczane, owsiane, orkiszowe http://www.ilovebio.com.pl/76-przekaski . Z tego, czytam, to skład mają niezły. Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony lunchbox to jakaś kasza, suszone pomidory, oliwki, czerwona cebulka i awokado. Do tego odrobina oleju lnianego i natka pietruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tareska111
Ja mam lunchbox lefant bo moge sobie w pracy od razu podgrzać jedzonko i nie używam tej szkodliwej mikrofali, a w dodatku bardzo poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przygotowuje sobie do pracy sałatki, do tego zawsze jogurt naturalny z owocem. Pije dużo wody i herbat smakowych, jednak cały czas mam ochotę na coś słodkiego, najlepiej jakby był to jakiś baton karmelowy :D Ostatnio zakupiłam orzechy włoskie w karmelu z deli deli i powiem szczerze, że sprawdzaja się jak chce mi się bardzo czegoś słodkiego. A jak koleżanki jedzą słodycze, to zamykam oczy i udaje że tego nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czerpię pomysły z blogów albo yt. Fajne przepisy można znaleźć na kuchni lidla albo jest taki kanał na yt ugotowani.tv, gdzie dziewczyna przygotowuje lunchboxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo propozycji znajdziesz na Youtube, są specjalne kanały, na których jest menu lunchowe do pracy na cały tydzień. Przepisy są bardzo proste i nie wymagają jakichś specjalnych składników. Są zarowno dla mięsożerców, jak i wegetarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wypróbowałam te orzechy delideli, kupiłam je w Kuchniach Świata i rzeczywiście są bardzo dobrym zamiennikiem słodyczy. Ogólnie bardzo lubię orzechy i karmel, więc to połączenie jest dla Mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas do pracy przyjeżdża fajny catering - http://lasuch.waw.pl/ bez problemu można sobie coś wybrać, mają tez obiady na telefon - menu jest dość bogate, w zasadzie odkąd tu są codziennie wybieram coś innego. Smaczne, całkiem spore porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam przygotowywać sobie do pracy lunch boxy. Wiem co jem i mam pewność, że nie ma tam nic czego bym nie chciała. Zawsze pod ręką mam mix różnych rodzajów orzechów z jakimiś rodzynkami itp., dlatego podjadam je ale z czystym sumieniem. Najczęściej robię zakupy w sklepie www.krukam.pl bo mam pewność, że jakość tych produktów jest naprawdę wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Ja zawsze robie coś na zimno, bo nie mam jak odgrzać. Sałatki, kanapki, musy owocowe, ostatnio hitem są soki warzywne tymbark Vega, smakują jak pyszna zupka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

A ja własnie lubie na ciepło coś zjeść. Na szczęście mamy kuchnie do dyspozycji, więc sobie coś zawsze odgrzeje. Dzisiaj np. kaszotto z łowicza, pyszne, uwielbiam te ich dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×