Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietkowe pole

A to topik dla ryczących 40 Panowie i Panie cz.2

Polecane posty

Gość gość
Skąd klikasz, domu czy pracy? Bo ja z pracy i co chwilę ktoś mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również z pracy. Piszę wtedy gdy mam ciut więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Login próbuje złapać kilka srok za ogonusmiech.gif Ciekawe, która pierwsza zorientuje się, ze nie jest tu jedynausmiech.gif xxxx Słuszna uwaga. W tym miejscu mężczyzni po odsłoną kilkuset nicków rwą laski ile wlezie, udają kogoś kim nie są itd. Tak jest w przypadku tego pana. Żeby to był młodzieniaszek ale to stary ciól po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym zauważyć że to jest dział dla starych ciolow, takich jak my :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®©
Witaj M :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK NIE UDAJCIE KOGOŚ KIM NIE JESTEŚCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®©
M jesteś niesamowita, Kici, kici Jesteś tylko tam i kiedy chcesz. Podziwiam. Jak zwykle ja ni....i na ni.....✳✴✳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tam gdzie chcesz i kiedy chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®©
Koniec przerwy, wracam do pracy. W życiu nie ma lekko, trzeba z********ac Odpoczne po urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy idziesz na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość®©
Odpoczne po urlopie Aktualnie jestem na urlopie tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do k z 11.55 to mamy podobnie ale chyba nie pogadamy bo robi się zbyt wielkie zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie Panie 40 tki:D🌼 Nagietek😘dużo zdrowia i uśmiechu i Ciebie Brunetko ukrywającą się pod nikiem ,,gość":D Tobie też zdrowia ,życzę;)mniej kwasu i żółcii więcej uśmiechu.Nie spinaj się tak. Będę pomijał milczeniem złośliwe wpisy,szkoda klawiatury:P Nauczcie się czytać ze zrozumieniem. To topik dla 40+ (nawet z dużym plus:)) Wiem ,że niektórym to nie w smak,niektórzy czują zagrożenie,,,niektóre" zazdrosne;)Cóż live is brutal:D a gimnazjalistów zapraszamy na inny dział:D kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Zazdrosne? O co i o kogo? O Ciebie? Nie żartuj :-D Woreczek żółciowy mam dawno wycięty. Praca i obowiązki nie pozwalają na pisanie ale dziś jest ten dzień ;-) Krótko i zwięźle bo impreza czeka. Najlepszego pod ten Dzień Kobiet dla wszystkich pań czytających i odwiedzających.30 + i w górę :-) Pozdrawiam autorkę i tajemniczego pana na delegacji :classic_cool: Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za życzenia :) 40 ++ nieryczaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cieszę się Bruneciu ,że nie o mnie:Dufff kamień z serca mi zrzuciłaś. Czy ja o sobie napisalem?;)lub o Tobie?ale mówią uderz w stół:P Jam przecież niegodzien czyjejś zazdrości.Nie uzurpuję sobie tego w żadnym wypadku od nikogo :D Współczuję tego woreczka,zawsze to jakoś ,,dyscyplinowało" żółć:D;) Uśmiechu Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ beunetka
Uśmiech jest u mnie od rana do wieczora. Rzeczniku prasowy i adwokacie forum dla kobiet-O dietach, problemach w związku , budowie domui seksie. :-D Nie znam słowa zazdrość. Nie o nick z forum dla kobiet. No bez jaj. Mimo młodego wyglądu nie jestem twoją córką ;-) Na drugi raz oszczędnie dobieraj słowa:-D Znasz słowo spacja? Właśnie? Do kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Autoryzuje. Literówka się wkradła bo piszę z telefonu. Powyższy wpis jest mój.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba mnie z kimś mylisz:)Było aż tylu?:D Nono łaaaaaaadnie latasz po tematach że się pogubilaś:Dale nie bedę wyprowadzał z błędu:D Dobrze ,że nie jesteś moją córką bo wlałbym Ci w du pę:) Zamiast spełniać obowiązki rodzinne piszesz z telefonu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Gdzie latam po tematach? :-D facet ty już coś piłeś? Czy masz problemy ze wzrokiem? Klapsa zostaw na wieczór swojej kobiecie :-D Też je lubię. Każda kobiet lubi :-P Tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetko ty chyba jakaś niedopieszczona jesteś u ciebie na wszystkich tematach i pod wszystkimi nickami cały czas sprowadzasz rozmowy do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiedziałem ,że każda,no bo skąd:D:P A chcesz dostać?:D a tak a' propos picia to tylko jedno piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_ brunetka
Widocznie jest kilka brunetek. Nie chcesz nie czytaj. Dosyć jest tematów. Nic jeszcze o seksie nie pisałam ale mogę :-P:-D Ale nie dziś bo telefon zaraz się rozladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywałaś że już nie będziesz tu więcej pisała, zawsze tak słowa dotrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładuj,ale pisz miło:).Myśle ,że chcemy posłuchać jak się uśmiechasz:) Chyba dosyć mamy naszych życiowych problemów by tu jeszcze nimi się dołować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją chcę o seksie Wieczorem Późnym wieczorem Dużo, długo i namiętnie :classic_cool: Tak żeby mi czapeczka opadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość M z 14:12 Zamieszanie na forum to jego nieodłączny element ale czasami bywa też spokojnie. Może jutro natrafimy na taki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Kuleczka i mucha Bzyk- Bzyk Też chcą Ne wiem jak kaczka Katastrofa, jeszcze się kąpie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowe pole
Witaj Caffe ❤️👄,tęskniłam Dziękuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_brunetka
Seks się uprawia, nie o nim pisze. No chyba, że boli Cie głowa, ale to już inna historia :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×