Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomenBlack

Będąc na głodówce i dwa razy dziennie cwicząc po jakm czasie schudne 10 kg?

Polecane posty

Witam ! Na wstępie prosze mi nie pisać że to zły pomysł itd choci mi o to mam 160 cm i waze 60 kg od 3 dni jestem na głodówce tylko pije wode lub gorzką herbate chce do końca miesiąca schudnąc tyle aby moja waga nie przekraczała 50 kg czyjest to możliwe do końca tego miesiąca nic nie jedząc pale również papierosy i ćwicze dwa razy dziennie MEl B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 12 lat czy po prostu jesteś tępa od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież większość tematów i postów na tym forum wskazuje, że piszą je osoby nie do końca zdrowe umysłowo. Tu głodówki, tu tabletki, tu wymówki, tu że super wyglądasz mając 80kg. Co mądrzejsze poszły na fora specjalistyczne lub po prostu ruszyły tyłki. Przecież gdyby większość kobiet tu piszących poświęcała na trening tyle czasu co na pisanie tutaj to byłaby już szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem zadałam pytanie i potrzebuje odpowiedzi a nie twoich wyszczekanych docinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mało danych. Ja mając biegunkę schudłam w ciągu miesiąca kiedyś 8 kg. Jakiś chłopak, który z powodu choroby nie mógł jeść, w ciągu 2 miesięcy kilkanaście kilosów schudł. Na szczęście wracając do zdrowia szybko nadrabia się stracone kilogramy. Czego i tobie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej spalisz mięśnie, bo ćwiczący organizm potrzebuje paliwa, a jak go nie dostaje zjada sam siebie. No i oczywiście jo-jo, które istnieje naprawdę;), a tłuszcz odrasta w miejsce mięśni. Wybór należy do ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodówka to bezsens.... Ja od pół roku temu postanowiłam raz na zawsze wziąć się za siebie. Zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, później Lewandowską i robiłam trening chociaż cztery razy w tygodniu. Po miesiącu schudłam dwa kilogramy. Był to dobry efekt, ale miałam niedosyt. Naczytałam się o różnych suplementach diety i postanowiłam wypróbować, niedawno wprowadzony na rynek, Green Power Slim. Efekty są zachwycające! W ciągu miesiąca chudnę nawet do 4 kg! Suplement, dodatkowo jest teraz w promocji i kosztuje tylko 99 zł, więc na pewno sięgnę po niego jeszcze nie raz i dwa. Co ciekawe, dają gratis pas wspomagający odchudzanie, a nawet dobierają indywidualną dietę. W tej cenie to szok. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysilaj się spamerko. Autorka w Rydze sziedzi. Przepaliła się na czczo biedaczka i rzyga jak kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiło mi tak przed wakacjami zeszłego roku. codzienne upały, praca, w której non stop się ruszam, kromka chleba na dwa dni, kilka litrów wody dziennie, ewentualnie jakaś puszka koli, która w kryzysowych sytuacjach zabijała głód, do tego papierosy. tak z 57kg schudłam do 53kg. zadowolona byłam tylko przez chwilę. wróciłam z wakacji, lato się skończyło, przyszły chłodniejsze dni, a wiadomo, że wtedy zaczyna się więcej jeść... obecnie ważę 59kg. wszystko wraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie będziesz jeść to potem nastąpi efekt jojo.Więc głodówka nie wskazana.Nie objadaj się po 19.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka, to nie jest dobry pomysł, efekt jest krótkotrwały i bardzo niezdrowy dla organizmu. Należy jeść z rozsądkiem, stosować dietę, no i ĆWICZYĆ! Sama dieta też nie zdziała cudów, ja wzięłam się w garść, bo najważniejsze to zwyczajnie wziąć się za siebie. Zaczęłam chodzić do studia modelowania sylwetki w Białymstoku- LINEA STUDIO, chodzę tam na bieżnię w podciśnieniu i rollmasaż- 1,5h co drugi dzień i widze efekty, nie tylko schudłam, ale moje ciało się ujędrniło. Sama dietą schudniecie ale wasze ciało nie będzie zdrowo wyglądać. Tym bardziej stosując głodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska521
Ja również nie jestem za głodówką ponieważ raz byłam na niej i odbiło się to na 2 krotnym przybraniu na wadzę;/ teraz stosuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i chudnę. Jem regularnie i wychodzę na dłuższy spacer raz na jakiś czas;) i tylko to a schudłam już 8kg w miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×