Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy podobają wam się powiększone wyraźnie usta?

Polecane posty

Gość gość

takie że widać że kolagen jest w wary wstrzyknięty...czasem nie wiadomo czy to ponton czy usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzy mi się to z tkanką zmienioną nowotworowo lub przez inną chorobę. To coś wyjątkowo odstręczającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o ustach Siwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nope. Mi się kojarzy z użądleniem, albo uderzeniem. opcjonalnie z użyciem odkurzacza. Jedyne co jestem zrozumieć to delikatną korektę (o 2-3mm) naprawde cienkich ust. Ale z uwagi na wchłanianie się ciężko jest dokładnie przewidzieć efekt i utrzymac go na stabilnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi troche sie podoba nie lybie nitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Jak się chodzi do jakichś pseudo kosmetyczek to tak jest. Szerze? Mam powiększone usta i robiłam zabieg w La Guel i jeszcze NIKT z nowo poznanych osób nawet nie pomyślał, że nie są one naturalne. Piękna robota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkam w małym mieście i tak naprawdę tutaj nie spotykam ludzi ze sztucznymi ustami, cyckami czy włosami. Natomiast w wakacje widziałam dziewczyny ze zrobionymi ustami i moim zdaniem wygląda to strasznie, bardzo rzuca się w oczy, te usta takie nienaturalnie gładkie. Ogólnie nie przepadam za sztucznością. Jak ktoś naprawdę ma duże kompleksy, no nie wiem, dziewczyna jest płaska jak deska, albo usta ma jak niteczki, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale w większości przypadków te zabiegi są zupełnie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×