Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin9

Serwis pojazdów ciężarowych

Polecane posty

Gość Marcin9

Szukam sprawdzonego serwisu dla ciężarówek, może ktoś z Was poleci mi jakąś firmę z okolic Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz_Malecki
Zobacz sobie TB Truck & Trailer Serwis -firma oferuje serwis, naprawy pogwarancyjne, pomoc drogową, holowanie. Mają też serwis mobilny. To autoryzowany dealer marki DAF. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany firmą, więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.tb.eu/tb-tts .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleosiazx
Z Warszawy to jedynie http://besthol.pl/ mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o holowanie i pomoc drogową. Maja dobry warsztat, sprzęt i mobilnych mechaników. Rozwiązują nawet trudne przypadki, więc warto mieć do nich namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka3792
Może w tym warsztacie http://kuta-autoserwis.pl/ doradzą ci lepiej. Ja zwykle korzystam z ich dorad. Pomagają od ręki i szukają tanich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulrych

Od jakiegoś ponad pół roku funkcjonuje serwis ciężarówek Merola w Będzinie. Salon przez ten czas stał się hitem wśród truckersów i naprawde słyszałem, że personel tam czasem robił cuda z ciężarówkami. Świetny dostęp do części zamiennych, które są transportowane czasem nawet drogą lotniczą z Hamburga. Gadałem z kierownikiem, ułożony gość, tak samo jak salon- Pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aegis
Dnia 5.03.2016 o 01:27, Gość Marcin9 napisał:

Szukam sprawdzonego serwisu dla ciężarówek, może ktoś z Was poleci mi jakąś firmę z okolic Warszawy.

Mercedes-Benz Emilianów blisko warszawy dobry dojazd i obsługa. Bezproblematyczna diagnostyka i serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommen
Dnia 1.07.2019 o 02:26, Gość Ulrych napisał:

Od jakiegoś ponad pół roku funkcjonuje serwis ciężarówek Merola w Będzinie. Salon przez ten czas stał się hitem wśród truckersów i naprawde słyszałem, że personel tam czasem robił cuda z ciężarówkami. Świetny dostęp do części zamiennych, które są transportowane czasem nawet drogą lotniczą z Hamburga. Gadałem z kierownikiem, ułożony gość, tak samo jak salon- Pierwsza klasa.

Tak, te części zamienne to super sprawa, przyjmują dostawy nawet w nocy, są zaangażowani w funkcjonowanie tego salonu serwisowego nawet jak nie są otwarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiko
Dnia 1.07.2019 o 02:26, Gość Ulrych napisał:

Od jakiegoś ponad pół roku funkcjonuje serwis ciężarówek Merola w Będzinie. Salon przez ten czas stał się hitem wśród truckersów i naprawde słyszałem, że personel tam czasem robił cuda z ciężarówkami. Świetny dostęp do części zamiennych, które są transportowane czasem nawet drogą lotniczą z Hamburga. Gadałem z kierownikiem, ułożony gość, tak samo jak salon- Pierwsza klasa.

Bedzin the best. Chłopaki mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka
Dnia 21.07.2019 o 03:00, Gość Tommen napisał:

Tak, te części zamienne to super sprawa, przyjmują dostawy nawet w nocy, są zaangażowani w funkcjonowanie tego salonu serwisowego nawet jak nie są otwarci.

No, a jak nie mają to bez problemu sprowadzą drogą lotniczą z magazynu centralnego w Niemczech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemp
Dnia 12.08.2019 o 05:31, Gość Arka napisał:

No, a jak nie mają to bez problemu sprowadzą drogą lotniczą z magazynu centralnego w Niemczech. 

Potwierdzam. Części mają prawie wszystkie zawsze na stanie. Najlepszy serwis ciężarówkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smolar

Części to jedna sprawa, druga to obsługa i same warunki współpracy - w Będzinie są po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszwu

Do będzina trochę daleko z Warszawy aczkolwiek warto się przejechać mimo wszyskto. Tak jak tutaj reszta pisała jest to świetny, dobrze zaopatrzony serwis. Nie raz u nich byłem i zawsze wszystko robią na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwagon
Dnia 22.08.2019 o 17:43, Gość mariuszwu napisał:

Do będzina trochę daleko z Warszawy aczkolwiek warto się przejechać mimo wszyskto. Tak jak tutaj reszta pisała jest to świetny, dobrze zaopatrzony serwis. Nie raz u nich byłem i zawsze wszystko robią na ostatni guzik

Raczej Ślązakom polecam odwiedzić będzin. Warszawiacy mają bliżej do Siedlc. Niezależnie od miejsca to wszystkie serwisy Mercedesa dostają ode mnie duży plus, szczególnie za fachowe podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodd

Zdecydowanie każdy trucker ze śląska powinien znać ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aret

Kolega chciał z mazowsza salony :P Polecam salon w Emilianowie. Tuż koło Warszawy jak na Białystok odbijasz na S8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachh

Też polecam serwis w Emilanowie, Mercedesa to tam można zostawić i można mieć pewność że wszystko będzie z nim w porządku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerrr

Prosty wniosek. Mazowsze -  Emilianów. Śląsk - Będzin. W obu się nie zawiedziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xirb

Ja akurat na Śląsku polecam wyłącznie Będzin przy DK86, świetny serwis trucków, a części nigdy im nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merch

Cześć. Mercedes w Będzinie to też świetny salon. Byłem z szefem na rozmowie o zakupie w leasing trucków do transportu budowlanego - pracownicy czują respekt do każdego klienta i są mega sumienni. Serwis najwyższy poziom, bo tutaj już miałem nawet indywidualne wizyty - więc również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pervman
Dnia 23.09.2019 o 06:42, Gość Merch napisał:

Cześć. Mercedes w Będzinie to też świetny salon. Byłem z szefem na rozmowie o zakupie w leasing trucków do transportu budowlanego - pracownicy czują respekt do każdego klienta i są mega sumienni. Serwis najwyższy poziom, bo tutaj już miałem nawet indywidualne wizyty - więc również polecam

No racja, nie patrzą jak za przeproszeniem szpak w dupę i w...ieni, że będą robić tylko rozsądnie najpierw pytają "co dolega?", parę razy powód był naprawdę błachy, a to coś się poluzowało, a to sprężarka do wymiany bo swoje już miała itp. No ogólne na serwis na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carter

Ja miałem tam jakiś czas temu dość nieprzyjemną wizytę i to nie ze względu na złą obsługą - bo była naprawdę fachowa. Teraz piszę to w miarę spokojnie bo trochę czasu minęło, ale i tak napawa mnie to ogromnym wk**wieniem Przestały działać mi w trasie hamulce, ale nie wszystkie i myślałem że to jakaś wada fabryczna bo Actros prosto z salonu, jeździłem nim 3 dni. Okazało się potem że ktoś mi podciął przewody i ogólnie jedna tarcza była pęknięta i były widoczne ślady ingerencji człowieka - ludzie to jednak hieny. Mimo wszystko tego samego dnia wyjechałem w pełni sprawnym truckiem, więc też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogość

W sumie zajebiście, ja chciałem tam podjechać pooglądać auta bo na 2020 rok robimy inwestycje i w sumie już jestem pewien, że tam zrobię zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenok

jak Emilianów Merol cenowo wygląda? I czy długo cię czeka w kolejce do naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friz
Dnia 27.09.2019 o 18:51, Gość Pervman napisał:

No racja, nie patrzą jak za przeproszeniem szpak w dupę i w...ieni, że będą robić tylko rozsądnie najpierw pytają "co dolega?", parę razy powód był naprawdę błachy, a to coś się poluzowało, a to sprężarka do wymiany bo swoje już miała itp. No ogólne na serwis na plus.

Ja robiłem u nich wszystko. Od drobnostek, do grubszych spraw gdzie musiałem zostawić na trochę furę. Za każdym razem świetnie się spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulturionus
Dnia 17.10.2019 o 23:22, Gość friz napisał:

Ja robiłem u nich wszystko. Od drobnostek, do grubszych spraw gdzie musiałem zostawić na trochę furę. Za każdym razem świetnie się spisują.

Czyli widzę że generalnie polecasz. To dobrze bo kiedyś zraziłem się nierenomowanymi serwisami... Powierzę moje cacko w ręce chłopaków z Będzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakulski
Dnia 21.10.2019 o 16:42, Gość wulturionus napisał:

Czyli widzę że generalnie polecasz. To dobrze bo kiedyś zraziłem się nierenomowanymi serwisami... Powierzę moje cacko w ręce chłopaków z Będzina.

I co byłeś już? Jak było? Też planuje się tam wybrać ale mam kawałek drogi a nie chcę na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alhalambra
Dnia 7.10.2019 o 03:00, Gość gogość napisał:

W sumie zajebiście, ja chciałem tam podjechać pooglądać auta bo na 2020 rok robimy inwestycje i w sumie już jestem pewien, że tam zrobię zakupy

Już parę firm to wzięło i kupiło po 10 i 20 chyba z Będzina też jak wyżej, czy tam nw. Czekam na raport z ich użytku. Głównie chodzi o inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufa
Dnia 28.10.2019 o 19:24, Gość pakulski napisał:

I co byłeś już? Jak było? Też planuje się tam wybrać ale mam kawałek drogi a nie chcę na darmo.

Jak masz bliżej to może Siedlce, tam masz świetny salon, który mogę polecić z całą pewnością. Jakość usług 10/10, dałbym sobie za tę ekipę rękę uciąć bo nie raz uratowali mnie z opresji gdy coś działo się z truckiem a ja miałem za 3 dni pierwszy kurs na południe Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

salon merca w Będzinie ok, wykwalifikowana ekipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andi
Dnia 1.07.2019 o 02:26, Gość Ulrych napisał:

Od jakiegoś ponad pół roku funkcjonuje serwis ciężarówek Merola w Będzinie. Salon przez ten czas stał się hitem wśród truckersów i naprawde słyszałem, że personel tam czasem robił cuda z ciężarówkami. Świetny dostęp do części zamiennych, które są transportowane czasem nawet drogą lotniczą z Hamburga. Gadałem z kierownikiem, ułożony gość, tak samo jak salon- Pierwsza klasa.

no własnie wszyscy o tym gadają na CB, a jeszcze tam nie zajechałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×