Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dla gości? ciasta za drogo wychodzą

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję porady przy wyborze podziękowań dla gości, bo byliśmy w cukierni zoriętować się jak wyglądają ceny pakietów ciast (u nas zazwyczaj daje się ciasto albo wódkę na podziękowanie) i trochę osłablam. Za najtańszy pakiet ciast powiedzieli nam 15,80zł i tam wchodzi 3 kawałki placka i dwie rurki. Potrzebujemy około 100 takich pudełek to jest prawie 1600zł za same podziękowania :( Wczoraj szukaliśmy w internecie jeszcze czegoś innego i znaleźliśmy miody albo krówki na podziękowanie, co myślicie o takej formie? Za krówki z pudełeczkiem z naszymi danymi wychodzi ok 6 zł miód podobnie. Może coś jeszcze doradzicie (tylko nie interesują nas aniołki z gipsu, ni magnezy itp)? Tu te miody http://wyjatkowe-upominki.pl/sloiczki/77-sloiczki-z-miodem.html i pudełeczka z krówkami http://allegro.pl/twoje-krowki-i-pudelka-dla-gosci-slubne-100szt-m-i5996137378.html POMOCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepiej jakies mini czekoladki czy cos Wioska straszna Szczególnie te krówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód na podziękowanie? Daje się teraz coś takiego ? :P To już te kuferki ładniejsze i większe się wydają, jeśli jest do tego możliwość nadruku waszych danych to nawet fajne. Kojarzę jeszcze że migdały się daje na podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81ciastko
do gość 15:24 :D Wioska? W zeszłym roku na 3 z 5 wesel dostaliśmy w podziękowaniu za przybycie właśnie krówki, w tym raz w Warszawie :D Siostra męża planowała też kupić krówki na swoje wesele ale na słodki stół. Akurat wg mnie to ciekawy pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem narzeczonemu że jest wiosniok, bo jemu się bardzo spodobały te krówki bo je uwielbia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was wieśniary:O podziękowania? a za co im dziękujecie?:O jak za przybycie na ślub i prezent to chyba już przyjecie sama jest podziękowaniem:O skad te wieśniackie pomysły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że fajne pomysły zaproponowałaś. Krówki zdarzają się często, więc miód byłby oryginalny i ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już lepszy miód niż migdały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wieśniackiego jest w daniu prezentu? U nas jest np taka tradycja. Czemu wyzywasz od wieśniaków? Lepiej się poczułaś jak gorycz wylałaś z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód mnie się bardzo spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniwaw
Ale bzdury piszecie:) Miałam okazję współpracować z konsultantką ślubną i ona mówiła, że krówki to jeden ostatnich trendów. Coraz częściej pojawiają się właśnie na tzw słodkich stołach, jako element candy baru. Miała zapytania o krówki personalizowanie jako prezent dla gości, tylko z tego co pamiętam to były one pakowane to takich a'la foliowych woreczków z nadrukowaną etykietką. Takie słodycze jak krówki czy miody to żadna wiocha. Coraz rzadziej daje się ciasta czy tak jak wspomniałaś autorko- wódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł i nam się podoba. Czemu wyzywać mnie od wieśniaków? Lwówek się z tym czujesz? Zresztą nie ważne, idę swinie nakarmić i krowy oporzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiurekkk
My ostatnio dostaliśmy aniołka na podziękowanie i jeszcze mu się główka urwała xD Wolałabym zamiast niego takie krówki szczerze mówiąc, ale cóż darowanemu koniowi w zeby się nie patrzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkradam pomysł z tymi krówkami ale dopiero na lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem czy moja kuzynka nie miała tych bo z takim wzorem dostaliśmy w czerwcu od młodej pary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisska91
Wiesz co, my mieliśmy miód właśnie na podziękowania. Zapłaciliśmy 1300 zł żeby dla każdego z gości było po słoiczku. Po weselu ,,życzliwi'' nam donieśli, że niektórzy stwierdzili, że z pazerności sami sobie przelewaliśmy miody z supermarketu do słoiczków, żeby nie dać porządnego ciasta. Najpierw to mi przykro się zrobiło, ale później stwierdziłam, że w d***e to będę miała, widocznie trafiła się garść gości chamów. Ale gdybym miała powtórzyć wesele to nie wiem, czy zdecydowałabym się na takie miody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 zl to cena za jeden kartonik? Czy już z krówkani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam pisze ze krowki + kuferki. Czytanie ze zrozumieniem sie klania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam z telefonu i nie widziałam! Umiem czytać ze zrozumieniem mądralo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka16
Dziewczyny wiecie może jaki termin ważności jest na krówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na jednym ze ślubów dostaliśmy słoiczek z konfiturami, a na innym dekorowane pierniki -fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessikaax
Te pierniczki fajny pomysł, też widziałam. A jak nie to bierz te krówki, fajniejsze niż ten miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch rzeczy to krówki ładniej wyglądają. A ciasteczka z wróżbą na przykład? Moja siostra takie podziękowania dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowal ktos u tego sprzedawcy juz? Czy to są ciongutki czy kruche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na alegro pisze; Świeżą krówkę cechuje lekko ciągliwa konsystencja, przechodzącą w delikatną kruchość i coś co powinna posiadać każda prawdziwa krówka - charakterystyczna „łezka” w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy zakup krówek ale to dopiero na 13 Sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dajecie te krówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn w czym? jakieś woreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z garści do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×