Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Acja1

Chirurg naczyniowy

Polecane posty

Gość Acja1

Witajcie, moja mama musi mieć udrożnioną żyłę szyjną, bo żyła jest bardzo zapchana dlatego poszukuję dobrego szpitala i chirurga naczyniowego lub we Wrocławiu. Proszę o pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przychodni na ulanowskiego przyjmuje prywatnie dobrtychirurg. Niestetynie pamietam nazwiska bo bylo to dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na czasie to może warto znaleźć kogoś poza Wrocławiem. Znam świetnego chirurga naczyniowego, ale w Katowicach - tu podsyłam kontakt - http://www.chirurgangiologkatowice.pl/ to doktor habilitowany. Specjalizuje się w chirurgi naczyniowej, więc na pewno będzie mógł szybko pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrego chirurga naczyniowego znajdziemy tu www.krefft-laser.pl. Można szybko umówić sie na konsultację i na ewentualny zabieg też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam chirurga z przychodni tommed www.tommed.waw.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat rozbił się jadąc motorem. Gdyby nie natychmiastowa operacja wykonana przez chirurga z www.chirurgnaczyniowy.gdansk.com.pl, pewnie nie byłoby go już wśród żywych. Ten lekarz to wybitny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku świetnie spisał się chirurg naczyniowy Witold Kolber http://www.lekarze-kolber.pl/ . Z jego strony mogłem liczyć na fachową pomoc, leczenie a przede wszystkim profesjonalną usługe. Na terenie gabinetu znajdujde się profesjonalny sprzęt medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek

Też polecam http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/. Moja mama już od wielu lat borykała się z problemami naczyniowymi, po konsultacji z panem doktorem okazało się, że ma zakrzepicę żył, szybki zabieg uratował jej nogę i pozwolił uniknąć innych, jeszcze gprszych powikłań, w tym problemów z sercem, które i tak ma już dość słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarina

We Wrocławiu w multimedica przyjmuje doktor Szecówka, jeden z lepszych specjalistów w zakresie chirurgii naczyniowej. U mnie szybko zdiagnozował problem dzięki czemu mogłam podjąć odpowiednie leczenie: zabieg laparoskopowy był małoinwazyjny, a załatwił sprawę na dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w Ostrowcu miałam okazję być na Doplerze w gabinecie prowadzonym przez doktora Kućmę (chirurgia.ostrowiec.org.pl) i ogólnie to nie narzekam, jestem zadowolona z tego miejsca i proponowanej tam pomocy medyczne. Duże doświadczenie po stronie Pana Artura i profesjonalna pomoc w wyborze właściwych meto leczenia, jeśli w tym zakresie kogoś będziesz szkół to faktycznie taka pomoc na właściwym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×