Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latek a przedszkole

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem zainteresowana dwoma przedszkolami w moim mieście. Sytuacja wygląda tak że w jednym z nich jest 14 miejsc zaś w drugim 50. Chciałam zapytać czy trzylatek, teoretycznie bez punktów, ma szansę dostać się do któregoś z nich? Kompletnie nie odnajduje się w tym temacie, a chciałabym wiedzieć czy mogę się łudzić :) dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć mi dyrektorka powiedziała ze ma 50/50 szans. Albo się dostanie albo nie te to Nikt nie wie. Pierwszeństwo jak sama wiesz maja rodziny o niskich dochodach, dzieci z grupą o orzeczeniu stopnia niepełnosprawności, samotne matki, dzieci z rodzin wielodzietnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niskich dochodach? Czym są te niskie dochody? Tzn ile musi być na członka rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda co ty pier... jakie dochody . Zadnych dochodów nie bierze sie pod uwage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych przedszkolach przy rekrutacji można dać kopie pita swojego i męża, nie jest to obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, z pitami nie chodzi o dochody małe czy duże tylko czy się rozliczasz w mieście, do którego chcesz zapisać dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie internetowej um masz wszystkie potrzebne informacje. Rozliczanie się w danym mieście nie jest brane pod uwagę. Biorąc pod uwagę to że większość dzieci zostaje w przedszkolach i miejsc jest mało, szanse dla normalnego 3 latka są niewielkie. Szanse mają uprzywilejowani, czyli samotne matki, niepełnosprawni, wielodzietni, a potem dodatkowe punkty są dla 4 i 5 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jest brane pod uwagę. Składałam papiery więc wiem. Jako kryterium dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa kryteria ustawowe i samorzadowe. Dochod moze byc brany pod uwage ale nie musi. Tak samo podatki. U mnie brane pod uwage. A czy sie dostanie czy nie to zalezy od liczby wolnych miejsc i liczby chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym mieście mozna złożyć osobny wniosek i za to sa "dodatkowe " punkty. Nie wiem jaki trzeba spełnić próg bo sie tym Nie interesowałam ale wiem ze w jednym z przedszkoli to jest karta przetargowa dla rodziców z własną działalnością gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja897
U mnie nie było juz nigdzie żadnych miejsc w panstwowym wiec wysłałam córke do http://www.dolina-krecika.edu.pl/. Opłaty jak opłaty ale przynajmniej mam spokój z obawami czy bede miala gdzie zostawic dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też od razu posłaliśmy synka do prywatnego przedszkola www.przedszkolekonradek.pl , chodziły tam dzieci mojej siostry więc wiedzieliśmy, że jest to bardzo dobre miejsce dla niego. Mały szybko się zaaklimatyzował i chętnie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam niezawodny sposób
Ja mam przystojnego męża więc jak wiem że czegośś nie można to jego wysyłam i załatwi wszystko jednym spojrzeniem he he:D Sposób na mężczyznę jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 :D ha ha ha ha a mówili że przystojny chłop jest zupełnie niepraktyczny-znowu kłamali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam niezawodny sposób
:D kłamali, kłamali. Dobrze w życiu wychodzą tylko ci którzy działają odwrotnie do większości - a przykłady można mnożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też od razu wybraliśmy przedszkole prywatne www.promyk.szczecin.pl i bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×