Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomysł ma przyjecie ( nie wesele)

Polecane posty

Gość gość

Mam mega problem mój narzeczony nie chce wesela i zakazał w ogóle o tym wspominac. Trochę to moja wina bo do tej pory też mnie to nie kręciło :) ale jak zaczęłam myśleć o ślubie ( kościelnym) to chciałbym cos zrobić/ zaprosić naszych gości an jakiś fajny poczęstunek i potańcówkę ale nie w takiej tradycyjnej scenerii weselnej. Ma ktos jakis pomysł jak to zorganizować w Warszawa i okolice oraz biorę pod uwagę miejsce naszego poznania Święta Lipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to małe przyjęcie w domu zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy mi się bardziej impreza plenerowa przy grillu i tańcach :) Nie wiem tylko jak to ogarnąc żeby miało to smaczek :) Domowe spotkanie odpada, mamy bardzo licznych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w hotelu pod Modlinem? Koleżanka miała tam wesele i było super. Jak nie chcesz typowego przyjęcia weselnego to na pewno coś da się wykombinować. http://www.uwitaszka.pl/fotogaleria Mają kawałek terenu koło hotelu więc jakieś grille na bank da się zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe przyjęcia można organizować w nowej placówce przy ulicy Zwycięzców 4. Jest tam ta sama karta menu,co w Wesołej- chodzi oczywiście o www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy małe przyjęcie dla najbliższych gości w zeszłym roku u nas na podwórku. Mieszkamy na wsi i mamy dużo placu. Może takie coś bywało kiedyś ale warto jest wrócić do starych tradycji wesela na podwórku. Wynajeliśmy namiot z tej firmy http://www.namiotyhalowe.pl/ . Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z weselem sushi to też dobry pomysł ja uwielbiam ale niestety pochądze z okolic Lubawki i tam robimy przyjęcie w restauracji www.grubalycha.pl wiec tam sushi przyjelo ise tylko u mlodych starsze pokolenie to jednak polska tradycyjna kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×