Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieruchomości magazynowe

Polecane posty

Gość gość

Szukamy hali magazynowej w okolicach Warszawy. Minimum 400 metrów, kluczowe aby nie wymagała ona dużej ingerencji z naszej strony. Czy może widzieliście jakieś sensowne oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopers
A sprawdzałeś po bazach agentów nieruchomości? Tak będzie łatwiej, bo raczej mają wszystkie nieruchomości z okolicy. Szukanie na ślepo to raczej droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę pomocy agentów - chodzi o prowizję. Wiem, że niby chodzi o nieruchomość kosztującą dużo pieniędzy, ale wydaje mi się, że kolejnych kilkanaście tysięcy wydanych na pomoc agenta będzie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebres
Ale to nie jest tak, że każdy agent bierze kasę od kupującego - w JARTOM tego nie masz. A nie ma szans, żebyście na własną rękę dotarli do wszystkich wolnych lokali w okolicy - nie każdy zawiesza na hali ofertę sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowers
Moim zdaniem to powinna być klasyczna zasada rynkowa - z jakiej parafii kupujący ma jeszcze płacić prowizję od wartości nieruchomości. Ale wiem też, że mało jest agentów, którzy tych prowizji nie pobierają - śmieszne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tromil
Nie ma o czym dyskutować - nie pamiętam takiej sytuacji, aby nieruchomości w dłuższym okresie nie pozwalały zarabiać - raczej zawsze dają pewien zysk, pytanie tylko o skalę. Ja radze obserwować bazy nieruchomości - tutaj widać potencjał zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troter
Nieruchomości magazynowe od kilku dobrych lat słabo stoją, ale tego można się było spodziewać. Potencjał widać, możliwości są, tylko pytanie - czy ktokolwiek znajdzie do tego odpowiedni kapitał? I jak teraz inwestować w nieruchomości? W jakim charakterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszmes
Myślą dlugoterminowo można wyciągnać z tematu całkiem niezłe finanse. Generalnie realia sa takie, że każda nieruchomość ma wzloty i upadki, ale docelowo i tak na pewno pozwoli całkiem nieźle zarobić i tak powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantero
Potwierdzam. W bazie JARTOM macie całe mnóstwo wolnych hal magazynowych do przejęcia na rekordowo dobrych warunkach. Wiele lokalizacji ma wybitnie dobre stawki. Oczywiście - wiele zależy od budżetu i biznesu jaki was interesuje, ale ogólnie w tym momencie naprawdę można dobrze zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam obserwowanie bazy JARTOM. Tak dobrych warunków inwestycyjnych nie mieliśmy na rynku od dawna - wiele opcji przejęcia atrakcyjnych nieruchomości, pozostaje kwestia ich wykorzystania. Może i mowa o przejęciach wymagających milionów złotych, ale nie zmienia to faktu, że to dobry okres na takie inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badgirl 23
Cześć Przeczytałem że piszecie o nieruchomościach i ich wynajmowaniu. Co prawda szukam czegoś innego o okolicach Torunia Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i Twój serwis http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Interesująco powiedziane. Całkiem dobry wątek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelo
Potwierdzam. JARTOM ma 99 proc. rynku. Można nieźle zarobić w różnych lokalizacjach, ale wszystko wymaga odpowiedniego budżetu. Warto obserwować zmiany rynkowe – czasami można naprawdę przejąć halę na wyjątkowo dobrych warunkach, tylko takie okazje wymagają umiejętnego wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×