Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ślub w listopadzie 2017, problem z datą

Polecane posty

Gość gość

Mamy do wyboru: 1) 04.11.2017 2) 11.11.2017 3) 18.11.2017 - mój typ ( pewnie ostatnia szansa na to, aby było ciepło) 4) 25.11.2017 - wybór mojego narzeczonego Która datę radzicie wybrać? Według mnie 4 to za wcześnie po święcie Wszystkich Świętych, 11.11, to święto i będzie problem z fryzjerem czy kwiatami, więc optymalną datą jest 18.11 :) A Wy co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18, aby uniknac problemow z organizacja bo zimno to i tak juz pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz ślubu w listopadzie. To najgorszy możliwy termin. Nikt Ci nie mówił ze w listopadzie ślubów sie nie bierze. Moze i przesad ale sie zgadzam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym decydowała się na listopad to wybrałabym 18. Najlepsza data. A dlaczego akurat zdecydowaliście się na listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do 11.11 to kwiaty można kupić dzień wcześniej, nic się im nie stanie (myślisz, że w kwiaciarni codziennie mają świeże, albo na giełdzie? :D, chyba żartujesz) Fryzjera/makijażystkę można umówić nawet na święto. Kosztuje to trochę drożej, ale poza tym, to żaden problem. I nie myśl, że w listopadzie będzie ciepło. Ja brałam ślub 12 października i było strasznie zimno...brrrrr, a co dopiero druga połowa listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×