Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jusstynkaa

Prezent dla druhny?

Polecane posty

Gość Jusstynkaa

Chciałabym dać mojej świadkowej (przyjaciółce) prezent za to, że tak bardzo zaangażowała się w pomoc przy organizowaniu mojego ślubu i wesela. Jak myślicie, czy lepiej dać jej prezent już po ślubie i weselu, czy w trakcie? Tak pomyślałam, że w trakcie mogłoby to być takim miłym gestem i zaskoczeniem dla niej. Ale nie chcę też stawiać jej w jakiejś niezręcznej sytuacji... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być w trakcie wesela :) Fajnie, że pomyślałaś o prezencie za zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matajka
To Ty najlepiej znasz swoją przyjaciółkę i wiesz jaka ona jest. Dlatego zastanów się czy lubi takie sytuacje, czy raczej będzie czuła się skrępowana podziękowaniami przed dużą ilością osób na Twoim weselu. Jak dla mnie pomysł jest super i ja osobiście bardzo bym się cieszyła gdyby przyjaciółka podziękowała mi w taki sposób, podczas tego ważnego dla niej dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissma
bardzo miły gest moim zdaniem, bardzo! Hmm a co tu jej kupić, ciężki dylemat, może wejdz na avans.pl tam coś znajdziesz, ja tam się często inspiruję, jako dodatek fajnie dostać coś słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie super!:) Niezależnie kiedy dostanie prezent, na pewno poczuję się doceniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruudzia8
hm...ogólnie ciekawy pomysł. Dałaś mi do myślenia..bo mnie też lada moment czeka wesele i w sumie pomyślałam że to mogłoby być fajne podziękować naszym świadkom. A wymyśliłaś juz jakis prezent dla przyjaciółki czy to jeszcze w toku? Bo jestem ciekawa co dajesz z "takiej okazji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusstynkaa
Tzn ja akurat wybrałam taką statuetkę na pamiątkę z tego dnia https://www.krysztaly3d.pl/prezent/odznaka_super_druhna_na_prezent_slubny a do tego jeszcze kolczyki, bo przyjaciółka bardzo lubi. A z tym wręczaniem to przemyślałam sytuację i chyba faktycznie zrobię to po weselu, albo nawet w trakcie..ale bez zbędnej szopki i stawianiu jej w niezręcznej sytuacji przed wszystkimi gośćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruudzia8
Oo bardzo fajne te kryształy 3D. Ja to chyba jestem taka sentymentalna.. bo lubię tego typu pamiątki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jakaś piękna biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla kobiety :) Ale dałabym raczej już po weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaaaa
Ja po slubię kupiłam swojej siostrze zegarek z firmy http://zegarki-magar.pl/ może jak będzie patrzeć na niego zawsze będzie wracac myślami do tamtego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz kolczyków wkrętów? Polecam rozejrzeć się na stronie internetowej sklepu CoZaCena – www.cozacena.pl . Dostępne są w różnej kolorystyce: czarnej, białej, srebrnej oraz złotej. Polecam bardzo. Niskie ceny i terminowe wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×