Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia1995

Suknia ślubna

Polecane posty

Mam bardzo mały biust ( można powiedzieć że jestem płaska) uważacie że będzie mi pasować taka suknia ( http://www.papamichel.pl/epico/laura_alfa.htm ) ? bardzo mi się podoba, jak będę w Polsce muszę kawał drogi jechać żeby ją przymierzyć i nie wiem czy się opłaca :( może lepiej wybrać coś z zakrytymi ramionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość08
Ja osobiście nie ubrała bym takiej sukni, moim zdaniem do takiego rodzaju sukni powinno się mieć biust. A poza tym moja siostra miała pół roku temu ślub i zdecydowała się na suknie bez ramiączek i mimo średniego biustu czuła się w niej bardzo nie wygodnie. Podczas szybkiego tańczenia troszkę się jej zsuwała, bardzo żałowała wyboru takiej sukni. Moją radą jest, abyś się jeszcze zastanowiła nad wyborem tej sukni. Kiedy ślub? Ja mam w sierpniu 2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem płaska i szczupła i jak mam całą górę odsłoniętą to nie podoba mi się to. Najlepsza byłaby sukienka bez ramiączek ale na to tak jakby koronkowa bluzka(tylko z jakiejś ładnej koronki). Jak ma się zbudowaną górę to biust od razu większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam, sama jestem płaska jak deskai na pewno bym się na taką nie decydowała... Nie dla nas one, a dla dziewczyn z biustem, zastanów się lepiej bo możesz się zwyczajnie głupio czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uznasz ze suknia jednak nie lezy najlepiej, koniecznie zapoznaj się z propozycjami firmy http://www.duber.com.pl/ Maja naprawde szeroki wybor, na pewno znajdziesz cos idealnego dla Twojej figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×