Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kącik 40 plus

Polecane posty

Gość gośćed
Coś mi zjadło moje wypociny:-) Powtórzę Nie do końca się z Tobą zgodzę. Może chcielibyśmy byćw mniejszym stopniu ludzcy, a bardziej Boscy. Tak łatwo upaść, i znów i znów. I na spacer z pieskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Jutro do pracy? Masz czas dla marudy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazona
Marudzimy razem nie przejmuj się. Mnie chodzi o normalność moje marzenia nie są wygórowane. Dobrze ze umiesz się cieszyć z małych rzeczy. Ja miałam taki czas w swoim życiu ze nie cieszyło mnie nic. I ciągle mam obawy czy to nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
W moim życiu dobre jest to, e mam dużą rodzinę na którą mogę liczyć. Szczególnie rodzeństwo w naprawdę trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazona
To ważne bo gorzej jak człowiek jest całkiem sam ale wiadomo że w dojrzalym wieku zwykle ma się potrzebę posiadania tej jednej osoby z która jest porozumienie. Krewni to plan drugi popraw mnie jak się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Tej osoby bardzo mi brakuje. W innym wypadku już dawno bym spal wtulony na łyżeczkę. Miałem taką osobę przez naście lat. I tu pojawiają się pytania, jak dotychczas bez odpowiedzi. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćed
Dobranoc Wszystkiego dobrego po świętach Wielkanocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazona
Przykro mi wiem co to jest samotność. Przeżyłam samotność i w związku i taką faktyczną. Teraz też się zaczyna dziać nienajlepiej i też zadaje sobie takie pytanie. Nic nie jest łatwe.. nasze ludzkie wybory niosą ze sobą dużą odpowiedzialność i za swoje własne życie i za życie tej drugiej osoby. Są tacy co lekka ręka potrafią coś skreślić są tacy co będą się miotac... Życzę Ci znalezienia tej łyżeczki do przytulania. Tylko niech to będzie dobrze dopasowana łyżeczka.. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretete46
Ja miałam taką osobę, ponad 20 lat. Teraz..nie mam. Rewolucja to nie jest słowo ,które lubię. To jednak właśnie mnie spotkalo. Teraz funkcjonuje jako odrębna jednostka. I żyje dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Dzień dobry :) I po świętach. Dobrze jest poleniuchować ale w pracy też nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dzien dobry :) kto leniuchowal ten leniuchowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Świętowanie to też leniuchowanie, przynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te swieta niestety nie nalezaly do tych pod tytulem "bede leniuchowac" :) akurat tak sie zlozylo :) ale odbije sobie kiedys. ... mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćed wczoraj Nawet nie wiesz jak doskonale wiem co czujesz.Miałam taka osobę ,kochałam i byłam kochana.Mieliśmy plany i marzenia,niestety życie potoczyło się inaczej.Zostałam sama, nie samotna ale sama ,bez drugiej mojej połowy która odeszła na wieki. Trudno pogodzić się ale żyć trzeba dalej.Bywało ciężko bardzo ale ponoć każdy ma swój krzyż który musi nieść,ja również.Upadałam i się podnosiłam .Obecnie w miarę stoję prosto,trzeba żyć na przekór wszystkiemu.Nie można być ciężarem dla innych,raz drugi wysłuchają i pocieszą ale kolejny raz już nie chcą za bardzo,każdy ma swoje problemy większe czy mniejsze. Wszystko będzie dobrze zobaczysz. Do Ciebie też uśmiechnie się słoneczko :) Wszystko się ułoży ,trzeba czasu.Głowa do góry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nael
Nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nael
Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpicie już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do
Ależ skad! Jestem gotów, na co tylko chcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę :) Brzmi zachęcająco ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lubisz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na słodko? Może z odrobiną pikanterii? No jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam robotę, wrócę tu wieczorem. Z marzeniami, tuż przed snem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczór jest i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, witam serdecznie wieczorową porą Może kawał niesmieszny opowiem:-) Mąż, do żony- zmęczony dziś jestem,zrób mi loda i idziemy spać.. Żona na to- zrób sobie dobrze do szklanki, rano wypije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem rację, że niesmieszny. Nie słyszę, żeby ktoś się śmiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykapalem się, wypachnilem, ząbki wyszorowalem, łóżeczko odświętnie poscielilem, dowc**em emanuje, ale to chyba nie ten wieczór:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazona
Każdy detal dopracowany, tylko nie wiadomo kto jest bohaterem? ;) Byłoby łatwiej rozmawiać gdyby jakieś małe coś przy "gosciu" dopisywać. Miłego dnia 40stki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj taka dawno mnie tu nie było choć zamieniłem z tobą kilka zdań, jak nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×