Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martyna1111
Ja kolejny cykl 15 lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Klaudia ja @ powinnam mieć 3 lipca. Ale myśle ze ten cykl tez raczej stracony bo przy 29 dniowym cyklu starania były tylko miedzy 7 a 16 dniem cyklu i wiecej nie bedzie bo teraz z mężem będziemy sie mijać w drzwiach przez prace ja na dniówki a on nocki, wiec watpię ze tamte starania wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Iwonka nigdy nic nie wiadomo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KladudiaKaa ja powinnam miec @ przed 10 lipca ale testować bede jeśli się spozni chociaz 2 dni bo mam teraz bardzo regularne @ :) w tym cyklu zwolnilam tempo :) ale to przyszlo samo od siebie. Sa u mnie dni płodne i bardzo ladny sluz plodny jakiego nie mialam odkad zaczelam brac tabletki. WcZoraj bylo az dwa razy ale to tylko przez moje libido ;) nawet nie mysle o tym ze mam plodne tylko sa chęci i się cieszę chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
S992 u mnie podobnie. Trudno będzie co będzie. Nie nastawiam się za bardzo. Oczywiście jak zaskoczy to będę mega szczesliwa a jak nie to bedziemy starać sie dalej! Także czekamy razem do 10 laseczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Klaudia ja też mam @ na 3 więc jak się spóźni to też będę testować w okolicach 10 :) KasW jak się trzymasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ja tez mam regularnie @ jak w zegarku dlatego tez będę testować jak sie spóźni kilka dni wiec tez koło 10 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam na 6 lipca @ ale bede raczej testować 9 o ile @ nie bedzie bo mam impreze więc bede chciala wiedzieć czy moge cos wypić a test 25 mlU z poprzedniego cyklu czeka :) U mnie w tym cyklu mega libido i jestem wrecz niezaspokojona ;) na dodatek dzis caly dzien czułam uczucie wilgoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny @ przyszla do mnie ostatnio 14 maja teoretycznie powinnam miec juz tydz temu do tej pory nie ma za to bol piersi i pobolewanie brzucha niewielkie dzis mialam jedna brazowa plamke na bieliznie troche sie wystraszylam bo japrzewaznie mam tak w ostatnim dniu @ a jej nadal nie ma. Wole sie nie spieszyc z testem chocysle ze to juz najwyzsza pora ale chcialam zapytac co sadzicie. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila test powinien już dać wynik :) wg mnie już czas :) :) :) Powodzenia. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Mila rób test! :-) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dokładnie Mila moze być to juz czas przynajmniej będziesz pewna trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
U mnie juz kilka dni uczucie mokrosci ale jeszcze wczoraj działaliśmy wiec cieżko potem odróżnić co to za śluz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja mam zamiar jeszcze z 3 dni podzialac az szyjka sie zamknie i temp wzrośnie zeby miec pewnosc ze juz po owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Witajcie wczoraj nie miałam jak napisać bo po lekarzu wróciłam jeszcze do pracy i tak zeszło do 22... ogólnie byłam u niego ponad godz. bo chciałam wszystko wypytać co i jak... Po pierwsze nie ma alarmu bo kobieta ma rok na "naturalne" zajście w ciążę bez "wspomagaczy" i to nie powinno budzić żadnych obaw bo tak po prostu jest... zatem jak próbuję 4 msc to jeszcze mam czas. Druga sprawa moje plamienia są spowodowane nadżerka, która kiedyś była wypalana .. no i obudziła się teraz po 4 latach i dlatego plamię... mam przyjść za dwa tygodnie w czasie plamienia do niego i wtedy mi powie na 100% ... zatem żadnych niedoborów nie mam:) Trzecia sprawa on zawsze bada piersi no i mam jakieś zgrubienie na piersi .. kazał się nie martwić bo to raczej włókniak bo mam specyficzny rodzaj pieri.. zatem czeka mnie usg. I teraz co ważne zapytałam o sprawy związane z zajśćiem.. podpowiedział "dobrym okiem":) , żę po miesiaczce odczekac do dni płodnych bez sexu. Dni płodne mam rozpoznać, jak będzie cytuję " ślisko":) i wtedy kochać się co 2 dni.. prze cały okres dni płodnych.. po nich znów celibat..... minimum przez 7 dni... Powiedział ze ta metod ajest bardzo skuteczna,, bo zarówno moja macica przygotowuje się i odpoczywa zaraz p dając czas na zapłodnienie, tak też nasienie męża jest "zdrowsze":) . Po stosunku minimum 15 minut nogi w górze:) Taką oto receptę dostałam.. lekarz z powołania zatem choć do dni płodnych pozostało mi kilka dni to celibat wprowadzam i może teraz się uda:) Recepta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Viola cieszę się ,ze lekarz Cię uspokoił :):) u mnie zawsze najtrudniej było wyczuć te dni płodność właśnie to po raz a po dwa mąż ciągle w rozjazdach więc ta metoda po prostu by się nie sprawdziła ...życzę kochana powodzenia w staraniach i zdroweczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni do @ :) 4 dni do testu :) ból piersi, taki jakbym się oparzyła,dość silny. od dwóch dni ból prawego jajnika - ciągnący, kłujący, sporadyczny. zmęczenie i bóle głowy - ale to może być od pracy w godzinach nocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Angelova.. pocieszył nie pocieszył pewnie bardziej bym się cieszyła jakby powiedział ze coś tam widzi:) no ale cudów nie ma co się spodziewać tylko brać za robotę:) Nie powiem mój mąż nie jest zadowolony z celibaty ale nic nie zrobi:) trzeba spróbować choć jeden miesiąc jego metody... Dni płodne zawsze miałam według kalendarza w aplikacji ale zobaczymy czy na "czuja" mi się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola mam nadzieję, że wam się uda i metoda zadziała! Ja nawet męża nie pytam, bo napewno się nie zgodzi hihi :-) w którym dniu cyklu byłaś u lekarza? Ja będę przed owulacją to może coś mi powie ciekawego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Mój mąż focha miał:) ale wziełam go pod włos, że albo dziecko albo nici z sexu:) ha ha dał się.. ale tak szczerze to zaczynam dostrzegać , że i on bardzo tego dziecka chce więc nie ma co trzeba próbować.... Teraz bardziej martwi mnie usg piersi.. ale nie ma co się nakręcać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
A u lekarza była w 9 dniu cyklu .. i nic nie mówił ze się zamierza... choć powoli na kalendarzu niby mam zaczynać cykl dni płodnych.. no ale czekam pewnie bardziej na to ślisko:) Mam o tyle dobrze ze mam @ co 28 dni i tylko 4-5 dni max... więc mówił ze powinno równo 14 dnia być jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Mila testowałaś? Czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Viola a robił Ci usg dopochwowe tak? Fajnie, że już 9 dc , u mnie 3, sle ja mam 26 dniowe, coś mi się przestawiło :-) a o usg się nie martw, napewno będzie wszystko ok :-) dziewczyny, też tak macie, że odkąd się staracie o dziecko, to mąż jakby bardziej się stara? Mój mąż rzucił papierosy, zresztą ja też, ale trochę wcześniej, do tego ciągle mówi, że mnie kocha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Tak robił robił bo on jak wspominałam wybada od A do Z... dlatego zawsze też piersi bada.... Taki człowiek z duszą i doświadczeniem czasem przesadza, ale lepiej byc zbyt troskliwym niż bagatelizować... Mój mąż dciągał drugie dziecko .. a to budowa domu ( zakończyła się 4 lata temu.. ale opierał się nadal), później jak mój synio bedzie duży bo nikt nam nie pomaga a to jak bede miała prace.. a to jak jak na pełny etat... później miał kolejną inwestycję budowa domku w uzdrowisku dla nas.. i tak reasumując zawsze coś ale oby nie teraz... a ostatnio go wzieło jak go podgadywałam i niby sie opierał, ale teraz dostrzegam, że jednak chce bbo jak widzi dziecko to leci jak mucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas trochę inna historia ..po ostatnim poronieniu byłam tak zdołowana ,ze powiedziałam dzieciom zdecydowane NIE ...ale to było ok 10 lat temu ... jako para ,rodzina zaczynamy czuć się po prostu samotni ...zbieraliśmy się od stycznia ,udało się wna przełomie kwietnia i maja ...nie muszę chyba pisać ,ze oboje szalejemy ze szczęścia ...żeby tylko tym razem wszystko było ok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie dzis lub dp dwóch dni mysle ze bedzie owu :) Przestalam patrZeć na aplikacyjne dni plodne tylko na moje wyczucie i tak jakos czuje, bo to juz trzeci dzien z rzedu i tp ucuzcie. Libido wysokie jak nigdy i sluz tez bardzo ladny, tez jak nigdy :) mysle ze to przez jego brak moglo się nam nie udawac. Oby teraz bylo innaczej:) wiesiolek chyba zrobił swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Czy to możliwe że w 17 dc czuje ze coś się dzieje czy to.moja wyobraźnia? Mam wrażenie ciężkiego brzucha i nie wiem czy to może mieć związek z ewentualnym zaplodnieniem czy moja podświadomość działa za bardzo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra wszystko zależy od tego kiedy miałaś owulacje ,jeżeli była ok 10dc to może być np.efekt zagniezdzenia tak myślę ...mogę się mylić oczywiście...chociaż nie wiem czy to nie za szybko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×