Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Polecam olej z wiesiołka w kapsułkach polskiego GAL'a. Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Wlasnie kupiłam olej z wiesiolka ;) jak sie nie uda w tym cyklu to zaczynam brać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbbbbb
Hej ja też się staram już prawie dwa lata. Ja miałam pierwsza laparoskopie rok temu, stwierdzono Endometrioze, niedrozne jajowody, liczne zrosty i torbiele, szanse na in vitro małe, na naturalna ciążę zerowe(opinia dwóch lekarzy w warszawie)załamałam się na początku ale postanowiłam coś z tym zrobić, znajoma poleciła mi lekarza w Bytomiu(ja jestem z Warszawy) umówiłam się na wizytę, zapytałam czy da się coś z tym zrobić, powiedział ze wszystko zrobi żebym zaszła w ciąży naturalnie, leczyłam się 4 miesiące zoladexem, po tym czasie druga laparoskopia, usunięta zrosty, torbiele i jajowody droznee :) teraz czekam na miesiączkę i zaczynam starania. Biorę femibion 0 ,witaminę b12 i folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Goscbbbb trzymam kciuki żeby sie udało ;) u mnie jutro ma byc@ zbliza się czuje :/ takze nic nie wyszło w tym cyklu . kupiłam olej z wiesolka jutro zaczynam brać. Ale wybieram sie do lekarza na badania hormonalne bo moze cos nie tak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam Olej wiesolka i zaczęłam brać, dziękuję za wsparcie :)trzymam kciuki za nas i wierzę że będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
:) u mnie wczoraj miał być @ i nic już kilka razy myślałam ze sie zaczęło ale nic, temperature mam 36.98. Musze przyznac ze zrobiłam test z rana i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
A na test z krwi nie mam jak isc mieszkam w Szkocji i tutaj ciaza dopiero jest uznawana od 12 tyg. Trzeba czekać albo @ przyjdzie albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×