Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jedzenie na prezent

Polecane posty

Gość gość

Moja mama lubi praktyczne prezenty. Chciałam jej kupić jakis fajny zestaw przetworów czy herbat, znacie cos? Tylko żeby ładne i zdrowe było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, moja też woli praktyczne i smaczne prezenty. Ja kupuje jej takie różne zestawy a la "spiżarka". Na przykład chrzan z żurawiną, ogóreczki z chili, salsa paprykowa i żurawina z gruszką. To zestaw bardziej wytrawny. Można tez na słodko: zestaw owoców w syropach, rumie. Albo pyszne powidła wg starodawnej receptury. Eterno robi takie pyszności, myślę, że to doskonały prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to może pyszny miód ? zobacz sobie ten z Huzar http://www.miody-huzar.pl/ , ja go uwielbiam. Prawdziwy miód , zdrowy, w wielu odmianach. Polecam akacjowy i gryczany , nam te najlepiej smakują. A na prezent czemu by nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ładny prezent! I cały takli zestaw zamówiony w eterno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są sprzedawane kompletami. Można kupić też oddzielnie, bo mają swoje słoiczki z konfiturami, marynowanymi warzywami, syropy, a nawet herbatę. Fajne są też zestawy prezentowe na upominek ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię ten zestaw konfitur od Eterno. Dostałam taki w zeszłym roku w pracy, na święta, nasza firma dla pracowników zamówiła. Bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię te zestawy Eterno. Dobrej jakości przetwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Eterno można zamówić bardzo fajne zestawy prezentowe i herbatki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×