Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawel90

Szukam starszej kochanki

Polecane posty

Dzień dobry, Jak w temacie, bez ogródek: poszukuję kochanki w wieku 30+. Jestem przystojnym brunetem w wieku 26 lat. Jestem wykształconym i inteligentnym facetem. Szukam kobiety z Wielkopolski konkretnie z Poznania, dyskretnej i chętnej na spełnianie moich i oczywiście Twoich fantazji. Kobiety z którą mógłbym przeżyć chwile niezapomnianych uniesień. Nie szukam partnerki, żony itp. ale kogoś do stałego układu. Nie sponsoruję ani nie chcę być sponsorowany. Chcę po prostu na tym etapie swojego życia spróbować czegoś, że tak powiem innego, co od dawna chodzi mi po głowie. W swoim życiu miałem już kilka partnerek w podobnym do siebie wieku dlatego myślę że mogę sprostać Twoim oczekiwaniom i fantazjom. Gwarantuję dyskrecję i tak jak wcześniej wspomniałem dyskrecji oczekuję. Jeżeli jesteś zainteresowana takim układem lub masz jakieś pytania bądź wątpliwości to proszę o kontakt na maila: zdecydowany90@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny któremu się wydaje że skoro to babskie forum to zaglądają tu kobiety :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie zapomnij znaleźć taką to jak trafić szóstkę w totka... Chociaż z takim mlodym taka kolo 40 mogłaby odżyć na nowo i poczuć się jak nastolatka he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że bardzo chętnie nawiążę kontakt ze starszymi panami w typie bears. Mam już doświadczenie z rówieśnikami i bardzo chętnie poszerzę swoje poglądy na uroki seksu analnego. Chętnych panów zapraszam do przysyłania zdjęć (najlepiej z wyeksponowanym prętem miłości) i napisanie kilku słów o sobie. Ja pasywny i spolegliwy. Szczupły i poręczny. Zaradny i mobilny. W razie czego, dojadę rowerem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także uważam że znaleźć taką graniczy z cudem. Kobiety nie są na tyle odważne żeby same odezwać się do faceta w takim celu chociaż tak na prawde czytając Twój opis nie mają de facto nic do stracenia ale co ja tam wiem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedał! Uwaga! Ignorujmy temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PaweI90 - Troll na poziomie master ( I- l) ^^. Ciekawe czy ktoś zauważył różnicę, że to dwa różne profile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×