Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinik33

Sprawdzony zakład pogrzebowy

Polecane posty

Gość fiesta6

Nieoceniona okazała się pomoc ze strony zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie www.hadeslublin.pl W pełni zroganizowali dla nas ceremonię pogrzebową, pochówek, czy wcześniej sale przedpogrzebową. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić zakład pogrzebowy Charon w Elblągu. W tym trudnym czasie tak dobra i wyrozumiała firma była nam niezbędna. W wyniku szoku po nagłej śmierci bliskiej osoby, nie byliśmy w stanie zorganizować pochówku. Pracownicy firmy Charon nas w tym bardzo dobrze wyręczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medis

U nas się sprawdził zakład pogrzebowo-kamieniarski Orkus ze Szczecina. Można na nich polegać, są rzetelni i pomocni, wszystko załatwili jak należy. Do tego także u nich załatwialiśmy pomnik i wyszedł pięknie, elegancko.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkuwskamagda

W Hadesie w Białej Podlaskiej pomogli w załatwieniu odpowiedniego zasiłku z urzędu dzięki czemu mogliśmy z rodziną wyprawić godną ceremonię pożegnalną. Sama nie miałam głowy do formalności w takim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew999

Właśnie wybór domu pogrzebowego nie jest takim łatwym rozwiązaniem. Ze swojej strony polecam dom, który zorganizował pochówki moich rodziców. Polecam charonelblag.pl. Na stronie www są wszystkie niezbędne informacje na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa45

Po śmierci brata miałam ogromny problem aby się pozbierać. Musiałem ogarnąć wszystko praktycznie sama. Całe szczęście znalazłam www.gloria-wloclawek.pl , gdzie pomogli mi od a do z zorganizować pogrzeb. Począwszy od formalności, aż po całą ceremonię. Każdemu kto znalazł się podobnej sytuacji moge ich śmiało polecić. W pełni profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sprzedam trumne ktoś chetny numer priv pisać kaleka12 dam fona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym zakładem pogrzebowym, który zorganizuje ładną ceremonię pogrzebową.  Jeżeli mieszkacie w okolicach Elbląga to polecam wam skontaktować się z www.charonelblag.pl Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnoagnieszka

Proponuję odezwać się do domu pogrzebowego Gąsowski . Korzystaliśmy z ich pomocy po śmierci babci. Bardzo profesjonalnie podeszli do samego pochówku, pomagając nam załatwić wszystkie formalności i niezbędne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Katowicach, które rozglądają się za sprawdzonym i niedrogim zakładem pogrzebowym polecam skontaktować się z www.pogrzebyzorza.pl Tam pracują profesjonaliści, którzy wszystkim się za was zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy Zakład

ZADORA - Zakład Pogrzebowy: Wadowice świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie czego dowodem są listy dziękczynne, którymi szczyci się właściciel firmy pogrzebowej. Działają na terenie miast: Andrychów, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Kęty. Usługi pogrzebowe świadczą w formie bezgotówkowej. Więcej na ich stronie internetowej:  http://zadora24.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z okolic Łodzi, które rozglądają się za sprawdzonym zakładem pogrzebowym polecam skontaktować się z http://kremacje-lodz.pl/  Sama korzystałam z usług tej firmy i mogę powiedzieć że spotkałam się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Z Warszawy sprawdzony zakład pogrzebowy to www.mpuk.pl W przypadku pogrzebu w naszej rodzinie wszystkim fachowo się zajęli i bardzo nas odciążyli. Działają kompleksowo i wszystko sprawnie organizują, można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorientowany Dobromir

Witam, 

szczegółowe informacje o najlepszych zakładach pogrzebowych w Polsce, ich ofercie oraz opiniach i cenach usług odnaleźć można w ogólnopolskim serwisie funeralnym https://funer.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cena nie zawsze przesądza o jakości i przekonałam się o tym w życiu już wiele razy. Po prostu poczytaj sobie opinie. Teraz każda firma ma swój własny profil na Facebooku albo stronę internetową. Może w wizytówce Google sobie też poczytasz. Na pewno się dowiesz. Ja ze swojej strony polecam Ci zakład pogrzebowy Epitafium www.epitafium.net.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie sprawdzonego i zaufanego zakładu pogrzebowego jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Rybnika to polecam wam zgłosić się do firmy pogrzeby-dudek.pl Tam na pewno wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia Kalinka

Na szybko trzeba było coś organizować, wypadek losowy,bardzo mnie zaskoczyli  isnok.pl bardzo fajne warunkia uroczystość bardzo elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

gdzie tam, każdego to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym z okolic Wrocławia albo po prostu dolnośląskiego polecam kontakt z usługami pogrzebowymi Hreczuch https://hreczuch.pro/kontakt Bardzo pomocna, kompetentna firma z pełnym zakresem usług, można przy ich pomocy dobrze zorganizować i przejść przez każdy etap pochówku albo kremacji. Zostawiam link i życzę wszystkim dużo, dużo siły i pomyślności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zakład pogrzebowy Lethe zajmuje się obsługą pogrzebu jako całość. Jeśli ktoś nie ma do tego głowy to powinien się właśnie do nich zgłosić. Oni wezmą na swoje barki niemal wszystko, a klient moze się skupić na żałobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×