Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z kim jest lepszy seks, z ekstrawertykiem, czy introwertykiem?

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie doświadczenia i kto ma więcej fantazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popełniasz tutaj błąd generalizacji. To, że ktoś jest introwertykiem czy ekstrawertykiem nie znamionuje go od razu do tego by być świetnym kochankiem. Więcej fantazji mimo to mają zdecydowanie introwertycy, w końcu świat wyobraźni i fantazji to ich królestwo. Introwertycy zazwyczaj silniej wszystko przeżywają. W łóżku i związku wolę ekstrawertyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z królem wśród introwertyków - wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły, bo każdy ma inne upodobania seksualne, introwertycy są chyba bardziej skłonni do delikatniejszego seksu, bardziej uczuciowego i jest to dla nich głębsze odczucie, introwertycy raczej też mają na koncie mniejszą ilość partnerek niż ekstrawertycy, którzy do seksu podchodzą bardziej mechanicznie... ale nie ma reguły i aby móc to porównać trzeba by zapytać kobiety która miała kilkudziesięciu lub więcej partnerów o różnych osobowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Introwertycy delikatny seks ? Przecież wśród introwertyków mnóstwo też praktykuje praktyki BDSM, te ostrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z kim jest lepszy, ale mój chłopak jest introwertykiem i wiem że jest nieźle zboczony, ale raczej w dobrym tego słowa znaczeniu, bo większość jego zboczeń ma ścisły związek z moją przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BDSM nie oznacza braku delikatności, co prawda w tego typu praktykach ból odgrywa ważną rolę, ale jest on w granicach dobrego smaku i nie oznacza przemocy seksualnej, wręcz przeciwnie to chęć dania kobiecie większej rozkoszy, osiągnięcie wyższego pułapu ekstazy i wbrew pozorom może on być bardzo delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że z ekstrawertykiem, z introwertykiem to zaśniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnąć to można przy egoiście i niemocie która spuszcza się po minucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×