Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie mam pomyslu na prezent na zajaczka

Polecane posty

Gość gość

dla 3 i 7 letniego chłopaka-maja mnóstwo zabawek i chciałabym im dac cos nie wielkiego ,ale żeby sprawoiło frajde -doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od dawna nie rozumiem fenomenu prezentów na "zajączka". U mnie tego nie było, Mikołjaki,Gwiazdka, urodziny, Dzień Dziecka i tyle.. skąd pomysł prezentów na Wielkanoc? Dziwne. U nas byla święconka i tyle,ewentualnie czekoladowe zajączki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dopiero 20 lat, a od dziecka na wielkanoc były słodyczy ewentualnie książeczka jakaś/malutki pluszak ale głównie słodycze a teraz to się w głowach przewraca z tymi prezentami... kupcie jeszcze wielkie prezenty z okazji pierwszego dnia wiosny albo święta 3 maja. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat - rolki 3 lata - rowerek biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty dla dzieci to super przyjemność., więc dlaczego noe od zajączka? :) Ja mam 2 i 5 latka. Słodyczy już nie kupuje, bo są niezdrowe , a i tak ich jedzą za dużo (dziadkowie i rodzina zawsze coś im dają), zabawek też nie kupuję, bo mają ich mnóstwo, a i tak się nimi nie bawią. I już od pewnego jedyne co kupuję dzieciom to gry planszowe. Jest teraz ich ogromny wybór dla dzieci już od 3 lat. Ze starszym synkiem ciągle w coś gramy, a młodszy musi jeszcze trochę podrosnąć, ale on zadowala się prostymi puzzlami, układankami.... Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wchodze do sklepu z zabawkami to wyjść nie mogę najchętniej wykupiła bym wszystkie.. .kiedyś takich fajnych zabawek nie było. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobrym prezentem jest książka albo puzzle czy klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaki masz budżet dla 7 latka -rolki to super sprawa ale jeżeli nie chcesz aż tyle wydawać to w pepco do 40 zł można naprawdę fajną zabawkę kupić, ja mam córkę 7 letnią co prawda kupiłam jej bobasa baby born, ale prócz lalek lubi też różne eksperymenty, w pepco właśnie można kupić różne takie cuda do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 7-latka i dostanie portfel i zegarek, ale nie jakieś wypasione, tylko po prostu taki zestaw starszaka do szkoły;-) A dla młodszego- ja jestem zwolennikiem wszelkich klocków i tego typu kreatywnych zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieciaków kupiliśmy książeczki i a ja mężowi sprawiłam gifta z http://motoprezent.pl/kontakt/ mam nadzieje , ze pogoda dopisze i auto. Sama wa polecam jeżeli niemacie dla swoich lubych żadnego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu od zawsze byly prezenty na zajaczka, chowane gdzies po domu przez mame:-) wspominam to super mimo swoich 30 lat:-) moim zdaniem dla 7 latka ksiazka, puzzle, jakas gra planszowa, rolki jesli masz wiekszy budzet, a dla mlodszego jakies klocki, samochod, ttaka mase solna- czy jak to sie tam nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajączek przynosi SŁODYCZE i DROBNE upominki. Tak jest według tradycji. Niektórym się w d****h poprzewracało i zrobili z miłego zwyczaju wyścig prezentowy, ale oni tak mają, to mentalne buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że zajączek przynosi słodkości i drobiazgi, chowa się je w ogrodzie albo w domu po kątach, jeśli ogrodu brak a dzieciaki mają frajdę z szukania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to każde święto musicie zmienić w materializm, nawet takie które kiedyś takie nie było i z założenia jest świętem duchowym. To właśnie tacy materialiści narzucają nowe chore standardy, bo ci którzy prezentów wcześniej nie dawali to też zaczynają z musu kupować prezenty boją się obmowy, osądów czy krzywego spojrzenia. I tylko wielkiego walca brakuje żeby walczyć z tymi wszystkimi śmieciami na wysypisku, bo dom już tego nie mieści a znajomi wszyscy to samo uprawiają więc już nawet nie ma komu tego oddawać, bo nie ma już takich biednych ludzi dookoła wbrew narzekaniom na nasz kraj. Wszyscy pływają w tym kiczowisku przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowobogaccy wszystko potrafią spieprzyć, nawet starą tradycję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół litra kup, każda okazja jest dobra, żeby się napić :P zajączek też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty rzeczowe od zajączka? Halo, co za porąbany pomysł. To tradycja podrzucania słodyczy i drobiazgów, a nie prezentów jako takich. Parweniusze wszystko zdepczą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.19 U mnie w domu od zawsze byly prezenty na zajaczka, chowane gdzies po domu przez mameusmiech.gif wspominam to super mimo swoich 30 latusmiech.gif moim zdaniem dla 7 latka ksiazka, puzzle, jakas gra planszowa, rolki jesli masz wiekszy budzet, a dla mlodszego jakies klocki, samochod, ttaka mase solna- czy jak to sie tam nazywa. X Rolki od zajączka :D Ktoś na głowę upadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafekwoki nie wiedzą, co z kasą robić na Święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.17 Ja mam dopiero 20 lat, a od dziecka na wielkanoc były słodyczy ewentualnie książeczka jakaś/malutki pluszak ale głównie słodycze a teraz to się w głowach przewraca z tymi prezentami... kupcie jeszcze wielkie prezenty z okazji pierwszego dnia wiosny albo święta 3 maja. :-/ X Mądra dziewczyna, tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie kupuje "prezentów" na zajączka. Słodycze, drobne zabawki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie z tymi prezentami, nic nie dawać, nie rozpuszczajcie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszystko mają to nic nie dawaj. I tak zaraz ciepną to w kąt. Daj jakiemuś biedniejszemu dziecku i zobaczysz jak się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będą słodycze książki .....myślę że wystarcxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dlaczego tak oceniacie i krytykujecie! W każdym domu są inne tradycje, każdy ma prawo wychowywać dzieci, jak chce :) U mnie w rodzinie na Zająca też były tylko słodycze, ale nie widzę problemu w tym, że u innych - prezenty. Ja bym dla chłopaków pomyślała o rowerkach biegowych! To zawsze udany prezent, a do tego przydatny - zamiast brać 3 latka w wózku gdzieś na dalszy spacer, możesz wziąć mu rowerek :) Ja córce kupiłam śliczny, czerwony rowerek biegowy Chicco - teraz są w Tesco dostępne właśnie te czerwone Red Bullet i jeszcze żółte :) Jest solidny, dobry jakościowo i ma regulację i siodełka i kierownicy (to ważne, sprawdź jak będziesz kupować, czy da się kierownice podwyższać!) No i jest lekki - ja na to zwracałam uwage bardzo, bo mam jednak córeczkę, która jest filigranowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wystarczy. To tradycja mająca wywołać uśmiech z drobiazgu, nie nakręcać konsumpcjonizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×