Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziwna sytuacja

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem od czego zacząć więc opowiem od początku. Jestem studentem i mieszkam razem z moją przyjaciółką i jej koleżanką. W sobotę moja przyjaciółka wróciła, a właściwie została przyprowadzona przez swoje koleżanki do domu w stanie kompletnego upojenia alkoholowego z imprezy. Zaprowadziliśmy ją do jej pokoju i zostawiliśmy na łóżku. Powiedziała, żebyśmy ją zostawili i tak też zrobiliśmy. Jej koleżanki odjechały, a ja zajrzałem do niej po upływie pół godziny. Była odkryta, chciałem ją przykryć lekko uniosłem kołdre i zobaczyłem, że koszula nocna (? Nie wiem jak to nazwać) jest podwinięta, nie ma majtek i świeci nagą pupą w całej okazałości. Zrobiło mi się gorąco, oblał mnie pot, puls miałem chyba 200 na minutę i całkowicie wyłączyło mi się myślenie. Odkryłem ją bardziej, żeby zobaczyć jej cipke. Pozycja do tego była idealna, wszystko było świetnie widać. Mam ten widok przed oczami do dzisiaj. Przychyliłem się i zacząłem przyglądać. Chciałem jej dotkąć. Uszczypałem ją w rękę nic, jeszcze raz nic. Śpi jak zabita. Już miałem ją dotkąć, ale cofnąłem rękę. Popatrzyłem jeszczę trochę i przykryłem ją. Wróciłem do siebie. Biłem się ze sobą w myślach, żeby tam wrócić, ale nie wróciłem. Miałem ją w zasięgu dłoni, była tak blisko, ale jednak nieosiągalna. To był najpiękniejszy widok jaki widziałem na własne oczy. Nie wiem co się wtedy ze mną stało. Nigdy nie przypuszczałem jak taki widok na mnie wpłynie. Czy moje zachowanie, moja ciekawość była uzasadniona? Powstrzymałem się bo bałem się konsewencji. Przyjaźnimy się od 10 lat, mieszka 100 metrów ode mnie. Czuję się z tym bardzo źle, ze świadomością, że mogłem wogóle o czymś takim pomyśleć. Mam straszne wyrzuty sumienia, że wogóle tam zajrzałem, ale to było silniejsze ode mnie. (Nie mam dziewczyny i nigdy nie miałem i nigdy prawdopodobnie nie będę miał) Czy przeżył ktoś coś podobnego? Czy jestem normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×