Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Romans żony z policjantem.

Polecane posty

Gość gość

Witam , Moja żonka zdradzała mnie z policjantem. Jak można mu uciąć jaja? Żonka już za to zapłaciła, do niego mam tylko nr. telefonu. Jak zdobyć adres? Ma ktoś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to żonka zapłaciła? Uciąłeś żonie jaja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , straciła mieszkanie , szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się mścić? Wykop dwa groby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś miałby pomysł , choćby na to , żeby taki pies stracił pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie sprawa policjanta,on tobie nic nie przysięgał. Z kobietą sie rozlicz a nie z jakimś facetem. A moze w waszym zwizku były deficyty i ty to lekceważyłeś,olewałes az poszla w cug?zdrada to skutek,przyczyny są wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągnij mu pałę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sie puściła z lekarzem! Zemsta była straszna! Ale powoli dowiedziałem się wszystkiego. Żona była jego pacjetką. Gość stracił pracę , żona wylądowała w zakładzie psychiatrycznym i straciła prawa do dzieci. Aha zapomniałem powiedzieć że on miał niedawno nieszczęśliwy wypadek no i jako chirurg nie będzie już pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz sie czym chwalic ostatni gościu,rzeczywiscie powód do dumy:( Wy jak zdradzacie to trzeba was przyjąć,jeszcze niejednokrotnie na siłę przebaczać i udawac,ze rogów na suficie nie ma. A kobieta to na stos. Masz satysfakcję maly człowieku,że moze była dobra matką?A ty kiepskim mężem skoro Cie zdradziła?Ciezko sie pogodzic,że sie zaniedbywalo dom,co mężusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Skoro miał wypadek i jako chirurg nie będzie już pracował ,to szkoda . Państwo wydało na jego naukę ogromne pieniądze. On pracując , mógłby uratować nie jedno życie czy zdrowie. Ciekawe co powiesz jak Ty będziesz miał wypadek i czekał na chirurga wiele czasu? Bo ich braknie. Natomiast pretensje to możesz mieć do żony a nie do niego . Taka pretensja do niego jest żałosna. Czy ta kobieta warta jest tej pretensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz,leki na noc juz wziałes?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę jakoś wielkich moich błędów w byciu mężem. Kocham nadal swoją małżonkę. Dobrze zarabiam i dbam o swoją rodzinę. Niestety moja praca polega na tym , że wyjeżdżam na kontrakty kilkumiesięczne. Moja żonka pogubiła się niestety. Dobre ciuszki , kosmetyki, fryzjerzy - okazało się , że po to by się podobać szerszej publiczności. Do tego znajomości z rozwódkami , grrrr. Tajne konto .Nie rozumiem jak możecie od razu winić oszukaną osobę - skoro jeśli już coś nie gra w małżeństwie to łatwiej jest rozwiązać problem w inny sposób , aniżeli wchodzić do łóżka obcemu facetowi. Ten policjant także znając takową kobietę , co on sobą reprezentuje? Straciłem szacunek do całej policji , aż się boję jak mnie kiedyś zatrzymają na kontrolę i coś odpalę!! Ot , tak . Nadmienię , że dla dobra dziecka przyjęłam żonę ,po tych ekscesach. Jedynie nasze wspólne mieszkanie już jej nie jest, mamy rozdzielność , ja płacę alimenty na dziecko , ot takie chore powikłania po mądrych decyzjach " dobrej mamy , żony "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innymi słowy: suka cię ugryzła, przelazła przez płot i poleciała do psa. Pies z okazji skorzystał. I ty suke zawołałeś, pogłaskałeś, a psa chcesz zastrzelić? Za co? Za to że przeleciał suke, która miała cieczkę? Przecież jakby nie pies, to byle kot by ją przeleciał!!! Albo nawet szczur :) Rozumu nabądź łosiu, zamiast szukać kija na psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , cóż to za pies , który teraz ucieka , nie chce rozmawiać. Taki był chojrak , a teraz spieprzył z podkulonym ogonem . Tak chcę jego jaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydadzą ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wkrótce będziesz miał kolekcję: - jaja psa - jaja kota - jaja szczura - jaja węża - jaja mola.... tak to jest jak sie trzyma suke w domu. A małżonka kiedyś przejmie tę kolekcję i ...dołoży jaja łosia :D Powodzenia w kolekcjonowaniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze - czy jesteś zawodowym żołnierzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie jestem zawodowym żołnieżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się że jesteś wściekły na policjanta za zdradę żony. Pamiętaj jedno JAK SUKA NIE DA PIES NIE RUSZY. Moim zdaniem facet skorzystał z okazji jakby nie on to zrobił to pewnie inny by był.I nie do faceta pretensje ale do matki twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładne. Ale ten debil chce jakichś jajek!!@! Może niech se kupi puszke ruskiego kawioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje, że jesteś ogromnym d****m. Pamiętaj, że medal ma zawsze dwie strony medalu. Wina za zdradę zawsze leży po oby dwóch stronach. Widocznie masz takiego małego, że nie potrafiłeś jej dogodzić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uścisnij facetowi rękę ze pokazał Ci jaka k**we miałeś w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co ma wspólnego jego praca do życia prywatnego? Kogo to obchodzi z kim on sypia po pracy ,bo w robocie jej chyba nie stuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jego pracy to powiem tak ,, nie ty go przyjmowałeś i nie ty go będziesz zwalniał'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×