Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justigość

28 tydzien ciazy brazowy sluz

Polecane posty

Gość justigość

Witam wczoraj byłam na spacerze wrocilam poszlam siku i przy podcieraniu na papierze zauwazylam brązowy śluz i troszke pobrudzone majtki. Nie bylo tego duzo ale bie wiem czy z moczem cos nie poleciał. Ale do rzeczy pojechalam na IP tam KTG w porządku tętno dziecka ok macica spokojna. Badanie ginekologiczne: troszke tego plamienia szyjka wysoko dluga zamknieta. Lekarz powiedzial ze prawdopodobnie jakies naczynko pękło i stad ten sluz z krwią. Wrocilam do domu i do tej pory spokoj, niby wszystko ok ale sie martwie... wrrrr ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że się martwisz, ale jeżeli byłaś u lekarza, który Cię zbadał i powiedział, że jest okej, to nie martw się już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobnie po długim spacerze dwie kropki na papierze zaraz oczywiście lekarz.dzidziuś macica szyjka ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 28 tygodniu teraz, od okolo miesiaca mam takie plamienia codziennie. Biore luteine. Lekarz nie do konca jest w stanie okreslic przyczyny, z dzieckiem ok. Lekarz mowil, ze gdyby bylo krwawienie takie jak przy miesiaczce to pedem do szpitala, przy plamieniach takich jak moje mam sie nie przejmowac. Wiadomo ze sie i tak przejmuje i czekam na kazda kolejna kontrole. W poprzedniej ciazy mialam takie plamienia w pojedyncze dni, czesto gdy sie przeforsowalam, dluzej chodzilam, lekarz wtedy kazal polezec, odpoczywac. Pomysl sobie, ze na tym etapie ciazy mamy o tyle fajnie, ze czujemy dobrze ruchy dziecka, co jest uspokajajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justigość
Dziekuje za slowa otuchy :) staram sie nie matrwic ale latwo nie jest, jak do tej pory sie nie powtórzyło plamienie :) najlepiej by bylo jakby ktos mi internet zabral zebym cudów nie wyczytywala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lekarz stwierdził że wszystko okej to nie masz sie czym martwić. Ja ostatnio w 27 tygodniu spanikowałam bo miałam dużo przezroczystego śluzu,normalnie aż ze mnie leciało i przyszlo mi do głowy że to może wody płodowe odchodzą na szczęście to tylko śluz Ale jeżeli lekarz mówi że noe ma sie czym martwić to nie ma. Takie zamartwianie szkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×